влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

50 лет назад СССР танками задушил  «Пражскую весну»

50 лет назад СССР танками задушил «Пражскую весну»

Голосование

Ваше отношение к новой полиции:

Стало значительно лучше
Стало лучше, но незначительно
Ничего не изменилось кроме формы и названия
Стало еще хуже
...
Загрузка...
Печать

Джерела безперебійного живлення для котлів: для чого це потрібно

05.07.2017 13:37

У системах опалення використовується ряд технологій, призначених для захисту і оптимізації роботи встановленого обладнання.

Для чтого потрібні подібні прилади розказує компанія Правильне електроживлення, що займається поставками компонентів для монтажу систем сонячних електростанцій, стабілізаторів напруги та джерел безперебійного живлення.

Отже, установка перерахованих приладів дозволить захистити систему електропостачання або опалення від серйозних збоїв, які можуть нашкодити її подальшій роботі або привести до виникнення надзвичайно ситуації. Придбання  ДБЖ для котла в Україні рекомендується з урахуванням параметрів системи, в якій планується використовувати подібну техніку.

Джерело безперебійного живлення буде резервним акумулятором, який забезпечує аварійне живлення системи під час надмірного навантаження або при виході з ладу основного джерела живлення. Встановлення та вірне налагодження цього електричного пристрою знизить ризик пошкодження опалювального обладнання.

Стабілізатори напруги  вирівнюють напругу для захисту приладів. Фото: prel.prom.ua

Стабілізатори вирівнюють напругу для захисту приладів, що працюють з ними в зв'язці. Джерела безперебійного живлення мають значні відмінності від допоміжної або аварійної системи електроживлення. Вони зобов'язані забезпечити миттєвий захист від перепадів необхідної для роботи котла вхідної потужності. Основна мета застосування ІБП - повноцінний захист електрообладнання, несподіване відключення живлення якого може привести до непередбачених і вельми небезпечних наслідків.

Найчастіше прилад використовується спільно з комп'ютерами (в тому числі серверами), телекомунікаційними пристроями і котлами. Установка стабілізаторів і джерел безперебійного живлення захистить користувачів техніки від серйозних травм, знизить ризик виникнення летальних випадків, серйозних збоїв в роботі дорогого устаткування і втрати важливих даних. Загальні проблеми з електроживленням будуть усуватися автоматично. Основна роль будь-якого ДБЖ полягає в тому, щоб забезпечити короткочасну подачу необхідної потужності при серйозному збої в роботі головного джерела живлення. Деякі моделі техніки також здатні різною мірою коригувати вплив на прилади загальних проблем з електроживленням.

 

Нашли орфографическую ошибку? Выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter   
Редакция «УК» поможет отстоять ваши права и восстановить справедливость!
Пишите нам по адресу help@cripo.com.ua

Новости ТВ
Загрузка...
МетаНовости
Загрузка...