влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

10 лет жизни на одной киевской скамейке глазами столичного фотографа

10 лет жизни на одной киевской скамейке глазами столичного фотографа

Голосование

Какая судьба ждет Саакашвили в Украине?

Его депортируют в Грузию
Ему вернут гражданство
Ничего ему не будет, дело замнут - Тимошенко снова посадят
Его выдворят из Украины через 90 дней
...
Загрузка...
Печать

Працівника Нацполіції підозрюють в роботі на органи безпеки «ЛНР»?

13.09.2017 15:44

Старший оперуповноважений в особливо важливих справах Управління захисту економіки в Київській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України Майоров Владислав Володимирович може працювати на органи безпеки сепаратистської «Луганської народної республіки».

 Про це пише видання kordon.org.ua з посиланням на джерело в Нацполіції.

«Старший оперуповноважений в особливо важливих справах Управління захисту економіки в Київській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України Майоров Владислав Володимирович  системно передає службову інформацію сепаратистам, використовує для цього засекречені канали зв’язку, оформлює на своїх родичів майно на території ЛНР та ДНР, збирає службову інформацію про колег та керівництво Національної поліції. Ці всі дії Владислава Майорова є прямою ознакою того, що він є активною ланкою агентурної мережі сепаратистів», - повідомляє сайт kordon.org.ua.

За даними інтернет-видання FromUa «Владислава Майорова вважають представником луганського клану в Нацполіції. Раніше Майоров працював начальником відділу Управління захисту економіки в Луганській області ДЗЕ Національної поліції України. Майорову належить квартира у Сєверодонецьку Луганської області та акції ВАТ «Лисичанськнафтопродукт». Після переведення до Києва Владиславу Майорову доручали найбрудніші справи, спрямовані на «вибивання» коштів з політиків, чиновників та підприємців».  Таким чином, Владислав Майоров може володіти інформацією, що містить державну таємницю та передавати її сепаратистам, хвилюються у виданні.

 

Нашли орфографическую ошибку? Выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter   
Редакция «УК» поможет отстоять ваши права и восстановить справедливость!
Пишите нам по адресу help@cripo.com.ua

Новости ТВ
Загрузка...
МетаНовости
Загрузка...