влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

Ездит ли немецкая полиция на Porsche?

Ездит ли немецкая полиция на Porsche?

Голосование

Ваше отношение к новой полиции:

Стало значительно лучше
Стало лучше, но незначительно
Ничего не изменилось кроме формы и названия
Стало еще хуже
...
Загрузка...
Печать

З України вчергове видворили незваного грузинського «гостя» «Тенго Пітерського»

24.04.2018 16:53

Правоохоронці не вперше супроводжують за кордон цього громадянина Грузії: цього разу зловмисник змінив прізвище і повернувся, аби керувати кримінальним світом.

Працівники карного розшуку столичної поліції отримали оперативну інформацію, що кримінальний авторитет, якого вони затримали у минулому році та видворили на його батьківщину, знову повернувся і перебуває у Дніпрі. Правоохоронці вирушили у відрядження і затримали його.

вор

35-річний громадянин Грузії, відомий у кримінальному світі як «злодій у законі» на прізвисько «Тенго Пітерський», був коронований в 2014 році у Санкт-Петербурзі. Він неодноразово судимий за тяжкі та особливо тяжкі злочини, зокрема – за замах на вбивство. 

«Встановлено, що «Тенго Пітерський» прибув у 2018 році в аеропорт «Бориспіль», після чого вирушив у місто Дніпро. Чоловік, якому офіційно заборонено перетинати кордон нашої держави, змінив прізвище і прилетів із новим паспортом. В Україні «Тенго Пітерський» зустрічався з колегами із кримінального світу, намагався перерозподілити сфери впливу. Згідно із оперативною інформацією, «злодія у законі» цікавили всі напрямки криміналу – пограбування та незаконні заволодіння автомобілями», - розповів начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко. 

Працівники київської поліції провели «Тенго Пітерського» у примусову подорож назад до Туреччини. Крім того, вирішується питання щодо заборони в’їзду чоловікові на територію України строком на три роки. 

Нагадаємо, лише у 2018 році столичні правоохоронці видворили за межі України чотирьох «злодіїв у законі»: «Гегу Озургетського», «Професора», «Рамаза Багдатського» та «Тенго Пітерського».

Відділ комунікації поліції Києва

 

Нашли орфографическую ошибку? Выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter   
Редакция «УК» поможет отстоять ваши права и восстановить справедливость!
Пишите нам по адресу help@cripo.com.ua

Новости ТВ
Загрузка...
МетаНовости
Загрузка...