влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

Монгольская тюрьма в ящике: как в этой стране наказывали за прелюбодеяния и бунты

Монгольская тюрьма в ящике: как в этой стране наказывали за прелюбодеяния и бунты

Голосование

Накажут ли наглых «мажоров» за создание аварийной ситуации и избиение депутата Найема

Да, в полном соответствии с Законом
Нет, денег хватит откупиться
Не знаю что и сказать
...
Загрузка...
Печать

У Бахмутському районі поліцейським здався патрульний бойовиків

18.05.2018 12:37

27-річний житель міста Часів Яр отримав шанс звільнитися від відповідальності та розпочати нове життя. Наразі поліція перевіряє його минуле в рядах незаконного збройного формування.

Поліцейські встановили, що в 2014 році чоловік піддався на пропаганду і вступив в ряди бойовиків. Новобранець отримав завдання патрулювати рідне місто.

Національна поліція України - лого

Але служба виявилася не така, як розповідали терористи. Найманець побачив, що всі кошти «на армію» ідуть безпосередньо у кишені ватажків терористів.

Тому чоловік майже відразу покинув НЗФ і всі ці роки жив у страху, намагаючись приховати своє минуле. Зараз чоловік вирішив повернутися до нормального життя, дізнавшись, що це можливо зробити, добровільно здавшись правоохоронцям.

Стосовно колишнього бойовика відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України. Тільки після того, як чоловік пройде перевірку, і буде встановлено, що на час перебування в НЗФ він не чинив тяжких злочинів проти мирного населення, справу може бути перекваліфіковано на ч. 6 ст. 260 КК України.

Згідно з ч. 6 ст. 260 (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України, звільняється від кримінальної відповідальності за цією статтею особа, яка перебувала у складі збройних формувань, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування органи державної влади чи органи місцевого самоврядування.

Бахмутський відділ поліції
Донецької області

 

Нашли орфографическую ошибку? Выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter   
Редакция «УК» поможет отстоять ваши права и восстановить справедливость!
Пишите нам по адресу help@cripo.com.ua

Новости ТВ
Загрузка...
МетаНовости
Загрузка...