влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

50 лет назад СССР танками задушил  «Пражскую весну»

50 лет назад СССР танками задушил «Пражскую весну»

Голосование

Ваше отношение к новой полиции:

Стало значительно лучше
Стало лучше, но незначительно
Ничего не изменилось кроме формы и названия
Стало еще хуже
...
Загрузка...
Печать

У державну власність повернуто будівлю «Банку крові» на столичній вул. Бульварно-Кудрявській

20.06.2018 17:06

За принциповою та наполегливою позицією Київської місцевої прокуратури №10 поновлено майнові права держави на нежилу будівлю загальною площею понад 700 кв.м. та вартістю понад 65 млн гривень на вул. Бульварно-Кудрявській,27 у Шевченківському районі м. Києва, яка на правах користування перебуває у розпорядженні ЗАТ «Банк крові».

Вказана будівля знаходиться у віданні Національної академії медичних наук України та перебуває на балансі Державної установи «Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України».

Фото Прокуратура міста Києва.

Утім у 2016 році право власності на даний об’єкт нерухомості на підставі підробленого договору купівлі-продажу було зареєстровано за фізичною особою та внесено в статутний фонд приватного товариства.

Враховуючи, що майно вибуло з власності держави в обхід встановленої законодавством процедури, Київською місцевою прокуратурою №10 вжито заходів реагування шляхом подання позову до Господарського суду м. Києва.

На сьогодні, рішенням суду в повному обсязі підтримано позицію прокуратури та спірне майно витребувано у державну власність.

Разом з тим повідомляємо, що досудове розслідування за фактом незаконного вибуття вказаної будівлі у приватну власність (ч. 4 ст. 190 КК України, ч.ч.1, 3 ст. 358 КК України) триває. Вживаються заходи для встановлення осіб, причетних до незаконного відчуження державного майна.

Прес-служба прокуратури міста Києва

 

Нашли орфографическую ошибку? Выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter   
Редакция «УК» поможет отстоять ваши права и восстановить справедливость!
Пишите нам по адресу help@cripo.com.ua

Новости ТВ
Загрузка...
МетаНовости
Загрузка...