влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

Фотограф из США Ноа Брукс, провел несколько дней на позициях сил АТО на Донбассе

Фотограф из США Ноа Брукс, провел несколько дней на позициях сил АТО на Донбассе

Голосование

Кто следующий на очереди за Гиви, Моторолой и другими террористами?

Безлер
Ходаковский
Абхаз
Плотницкий
Захарченко
Пушилин
Губарев
Козицын
Мильчаков
Гиркин

Реклама

Печать

Олег Ляшко, як дзеркало боротьби з українською корупцією

07.06.2016 00:44

 Діюча влада, захлинаючись, продовжує вішати локшину на вуха українців про те, що вона оголосила нещадну війну корупції, але сміло можу завірити читача, що це тільки гасла і не більше того. Спочатку завзято взялися за боротьбу з корупцією в міліції, перейменували міліцію в поліцію, але нічого не змінилося, навіть щодо професіоналізму працівників стало гірше. Народ спочатку робив селфі з поліцією, а потім зрозумів, що  хрін редьки не солодший. Потім було показове антикорупційне реформування прокуратури і вийшло як завжди, корупція залишилась незмінним атрибутом правоохоронних органів. Незаконні фінансові потоки продовжують наповнювати статки високопосадовців цих структур.

Головним винуватцем в боротьбі  з корупцією звинуватили суддівський корпус, нібито, якщо б не судді, то по корупції відмічали б сороковини. Зараз проводять недолугу судову реформу, яка також завершиться пшиком, і від справедливого суду ми опинимось ще далі. А все тому, що борються з наслідками корупції, а ні з вогнищем. Україна є президентсько– парламентська республіка і тому, основна влада зосереджена в парламенті і у президента та в його адміністрації. Поки в цих структурах буде корупція, боротьба з корупцією буде вестися тільки на рівні гасел. Але хто хоче боротися сам з собою, улюбленим?

Для приклада наведу факти про те, як я намагався притягнути до відповідальності головного радикала та клоуна країни О. Ляшка та високопосадовця з адміністрації президента часів Януковича Андрія Портнова.

О.Ляшко будучі депутатом Верховної Ради, останніх скликань, суміщає свою депутатську діяльність з роботою керівником та ще і будучі власником  ЗАТ «Редакція газети «Політика», що є корупційним діянням згідно з п.2 ч.1 ст. 25 Закону «Про запобігання» корупції». Як доказ я надав витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, де станом на 04.03.2016 року без перерви з 1996 року О. Ляшко є керівником господарюючого суб’єкту - ЗАТ «Редакція газети «Политика». Про А. Портнова я надав дані, що можливо він причасний до підробки і користування підробленими документами (адже злочинцем може визнати тільки суд), на той час Генпрокуратура програвала суди А. Портнову і я вирішив їй трохи допомогти.

Про це я написав заяви до Генеральної прокуратури і листи до народних депутатів С. Лещенко та Т. Чорновол з проханням взяти мої з заяви під контроль і допомогти притягти  високопосадовців до заслуженої відповідальності. Але з моєї затії вийшов тільки пшик.

Народні депутати і С. Лещенко і Т. Чорновол залишили мої листи без відповіді,  мою заяву щодо А. Портнова Генпрокуратура чомусь направила до Національного антикорупційного бюро, хоча я звинувачував А. Портнова в звичайному криміналі, а в НАБУ долю своєї заяви взнати я не зміг.

Щодо О. Ляшка Генпрокуратура направила спочатку мою заяву до Прокуратури м. Києва (лист № 17/7 від 15.03.2016), Прокуратура м. Києва направило до ГУ СБУ м. Києва (лист №32-25-16 від 24.03.16), з ГУ СБУ м. Києва я отримав лист за підписом заступника начальника ГУ-начальника ГВ БКОЗ полковника П. Данілюкова, що в «…діях О. Ляшка ознак корупційного правопорушення передбаченого ч.2 ст. 172-4 Кодексу про вчинення адміністративного корупційного не знайшли свого підтвердження…» (мова оригінала).

Не розумію, як СБУ перевіряло мою заяву, але я ще раз 06.06.2016 зайшов в Єдиний держаний реєстр юридичних осіб і ще переконався, що власником та керівником господарюючого суб’єкту - ЗАТ «Редакція газети «Политика» є Олег Ляшко, це може перевірити читач, треба зайти до Єдиного реєстру юридичних осіб (сайт Мінюсту) та набрати ідентифікаційний код товариства 24374780. Згідно диспозиції ст. 172-4 КпАП України адміністративним порушенням є зайняття народним депутатом підприємницькою діяльністю, що тут треба доказувати: бері витяг з ЄДРЮО та складай протокол про корупційне діяння. Якщо народний депутат є власником та керівником товариства, це що ні підприємницька діяльність? Але я ще більше заявляю: якщо перевірити установчі документи товариства ЗАТ «Редакція газети «Политика», то там може вийти і стаття 190 Кримінального кодексу – шахрайство, до якої О.Ляшку не звикати. Але хто дозволить посадити ручного клоуна?

Я впевнений, що політичної волі боротися з корупцією у влади немає тому, що БПП і ПР,  як сказав відомий радянський поет – «близнецы – братья»! Читач може заперечити, чому ж А. Портнова не бажають притягнути до відповідальності. Відповідь одна, тому, що він зараз за кордоном і був довіреною особою Ю. Тимошенко і якщо його будуть тиснути, може стільки спливти компромату про нинішню владу, що місця мало буде.

Але я ні втрачаю надії і розішлю статтю в Генпрокуратуру та НАБУ, щоб вони надалі свої коментарії, а я з задоволенням ознайомлю з ними читача, тому продовження слідує. 

І. Демченко, читач «УК»

 

Нашли орфографическую ошибку? Выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter   
Редакция «УК» поможет отстоять ваши права и восстановить справедливость!
Пишите нам по адресу help@cripo.com.ua
Новости ТВ
Загрузка...
МетаНовости
Загрузка...