влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

Фотограф из США Ноа Брукс, провел несколько дней на позициях сил АТО на Донбассе

Фотограф из США Ноа Брукс, провел несколько дней на позициях сил АТО на Донбассе

Голосование

Кто следующий на очереди за Гиви, Моторолой и другими террористами?

Безлер
Ходаковский
Абхаз
Плотницкий
Захарченко
Пушилин
Губарев
Козицын
Мильчаков
Гиркин

Реклама

Печать

Про ліцензію, про 1+1 та зраду

30.12.2016 17:28

 1+1 погнало зраду по інтернетах, що злочинна влада хоче забрати в них ліцензію і вимкнути з ефіру. Ну як забрати? Поточна ліцензія закінчується сьогодні (29/12/16) і її треба подовжити. Вони і продовжили. Вірніше не вони, а їм (Нацрада на засіданні 15 грудня).

Тепер Плюси твердять, що з «надійних джерел™» надходить інформація, ніби Адміністрація Президента шукає спосіб скасувати останнє рішення Нацради і перейняти контроль над каналом. Ось в цьому місці я трохи завис і спитав у монітор ноутбука «ГА?».

Почнемо з того, що для того, аби перебрати контроль над каналом, потреби скасовувати ліцензію нема. Ліцензія без телеканалу — папірець (ну майже), а ось телеканал (навіть без ліцензії) — це юридична особа, діюче підприємство. А якщо ліцензія в телеканалу не одна?

І вона таки не одна. 1+1 раптом вирішило поплакатися про аналогову ліцензію, яку 15 грудня подовжили на сім років і яку тепер шоколадний режим думає як забрати. Так і хочеться спитати: ви нащо її подовжували, придурки? Бо тепер не все так просто. Мені невідомий механізм відкликання вже прийнятого рішення, а скасовувати ліцензії Нацрада не може. Такий от парадокс: видавати може, а скасовувати — ні. Але й це ще не все.

Ліцензія НР № 00878-м, яка раптом стала поперек горла Адміністрації Президента, не єдина, яка є в телеканалу 1+1. Вона дає право вести мовлення на мережі УТ-2 протягом 15 годин на добу. Проте 1+1 має ще одну аналогову ліцензію НР № 00081-м. Теж на мережу УТ-2. На ті 9 годин, що лишилися. Крім того, в 1+1 є ще ліцензія НР № 0866-п до кінця 2020 року. Це загальнонаціональне мовлення в мережі DVB-T2. Тобто, навіть якщо злочинна влада і придумає як забрати в Плюсів 15 годин аналогового ефіру, вимкнути їх таким чином зовсім вона не може.

Також важливо розуміти, що всі аналогові ліцензії зараз подовжуються з умовою, що вони перестають діяти, коли буде прийняте рішення про відключення в Україні аналогового телебачення. Відключення це, до слова, мало відбутися ще влітку 2015 року і за певними планами нарешті відбудеться влітку наступного.

Тому я, дурень, не розумію, навіщо нашому тирану втягувати себе в черговий скандал заради того, щоб ЧАСТКОВО прибрати канал з аналогового ефіру на півроку раніше? Але розумію, що якщо 1+1 (теоретично) не заплатило ліцензійний збір за продовження ліцензії — то цю ліцензію йому цілком законно не дадуть. Звідси наступне питання: навіщо великий, загальнонаціональний телеканал, опираючись на чутки, звертається до президента. Невже заради піару? Чи може Плюсам (теоретично) справді відомо про відкликання ліцензії? Може навіть і причини цього кроку відомі? Ну, теоретично.

Paul Kod

 

Нашли орфографическую ошибку? Выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter   
Редакция «УК» поможет отстоять ваши права и восстановить справедливость!
Пишите нам по адресу help@cripo.com.ua
Новости ТВ
Загрузка...
МетаНовости
Загрузка...