Шпигування й саботаж: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки

Електромобілі створюють новий вимір загрози, адже до загальної картини додаються по суті мобільні пристрої стеження. З огляду на жагу Китаю до наших даних вразливою стає кожна комерційна, політична, військова й розвідувальна таємниця будь-якої країни Заходу.

Хапуга з Львівської облради. Ділянки, квартири і схеми заволодіння

Теоретично будь-який громадянин України може отримати безкоштовно до двох гектарів землі для сільського господарства у будь-якій точці країни. На практиці ж жодна сільрада чи міськрада просто так землю вам не віддасть. Інша річ, якщо ви маєте добрих друзів.

Як і навіщо російські загарбники переслідують, атакують та захоплюють українських медиків

Атаки на медичні заклади та їхній персонал були частиною російських тактик ведення війни і раніше. Зокрема, міжнародна організація Physicians for human rights (PHP) ще у 2001 році писала про задокументовані її фахівцями порушення міжнародного права під час Другої російсько-чеченської війни, зокрема, принципу нейтралітету лікарів.

Как Россия завозит западые станки для производства оружия и можно ли это остановить

Российские танки, пушки и ракеты делаются на импортных станках. Для российской оборонной промышленности эти станки даже более важны, чем микрочипы, которые можно купить, например, в дружественном Китае. Станки нужного качества Китай пока делать не научился, поэтому их приходится закупать на враждебном Западе.

Які засуджені, що знаходяться за ґратами, хочуть стати на захист України та хто з них зможе це зробити?

За ґратами в Україні нині – майже 46 тисяч громадян. Із них 26 тисяч визнані винними у різноманітних злочинах, тобто засуджені. Інші – 20 тисяч – лише очікують вироків у слідчих ізоляторах, тобто ув’язнені.

Чотири важливі уроки для України та світу які показала іранська ракетно-дронова атака на Ізраїль

Майже абсолютний результат: 99% повітряних цілей (понад 300 ракет і дронів) було знищено, причому навіть не над Ізраїлем, зазначає Укрінформ. У чому секрет – відомо: трирівнева ППО Ізраїлю, а також допомога з боку союзників – США, Великої Британії, Франції, Йорданії, чиї літаки допомогли відбити наліт.

Розстріл поляків співробітниками НКВС. 12 фактів про Катинський розстріл

Убивство польських військовополонених 1940 року — мабуть, один із найвідоміших нині воєнних злочинів Радянського Союзу. Але деякі подробиці про нього ви, можливо, не знали.