влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

Монгольская тюрьма в ящике: как в этой стране наказывали за прелюбодеяния и бунты

Монгольская тюрьма в ящике: как в этой стране наказывали за прелюбодеяния и бунты

Голосование

Проводилась ли какая-либо проверка пожарной безопасности в том здании, где вы работаете?

да
нет
затрудняюсь ответить
...
Загрузка...
| 19.01.2018 09:13

В українських реаліях робота в державних органах вважається малооплачуваною. Не виняток і судова система, в якій офіційні заробітні плати суддів є відносно низькими. Та незважаючи на це, служителі Феміди все ж знаходять можливість не тільки купувати статки на мільйони, але й непогано заощаджувати.

| 12.01.2018 09:06

З усіх топ-чиновників, які за останні три роки отримали вироки, фактично у в’язниці півтора року провів екс-заступник Держсільгоспінспекції Ігор Немировський. Решта чиновників отримали більш м’які покарання, або ж вироки стосовно них не набули сили чи скасовані. Так, чинними вже є вироки стосовно п’яти топ-посадовців. Один з них отримав умовний термін, один – штраф, ще один звільнений від відбування арешту у зв’язку із закінченням строків давності, і ще двоє – уклали угоду зі слідством (деталі невідомі).  

| 11.01.2018 09:09

Прийнято вважати, що суддя повинен бути взірцем у суспільстві та дотримуватися усіх вимог закону та власної присяги. Однак у дійсності таких суддів знайти доволі важко. Натомість до більшості з них виникає ряд запитань з приводу професійної діяльності та способу життя. Знайомтесь, суддя Голосіївського районного суду м. Києва – Олександр Васильович Бойко.

| 04.01.2018 09:01

Депутати міськрад Вінницької області отримали по 500 гривень до Дня місцевого самоврядування. Кошти разом із подяками на бланку Верховної Ради роздавали від депутата Петра Юрчишина (БПП). У парламенті  повідомили, що таких грамот насправді не видавали. Юрчишин від роздачі готівки відхрестився. Щодо подяк на бланку парламенту, то представник БПП радить купувати такі в канцтоварах.

| 28.12.2017 09:14

Часто, працюючи все життя на державних посадах, українські чиновники все одно знаходять можливість придбати елітне майно: житлові будинки, квартири чи автомобілі. От тільки пояснити походження цих статків вони не можуть, адже ні вони самі, ні їхні батьки та родичі ніколи не займалися бізнесом, а, відповідно, великих доходів – не мали.

| 26.12.2017 09:13

Доволі багато представників суддівської системи працюють у ній ще з початку Незалежності України. За цей період до професійної діяльності та способу життя таких суддів накопичилося багато запитань. Сьогодні такі судді мають гарну можливість дати на них відповідь – адже вони проходять первинне кваліфікаційне оцінювання.

| 22.12.2017 09:33

Миллиардные тендеры, помощники, на которых записаны десятки фирм, обслуживание интересов олигархов — все это из жизни 20 народных депутатов транспортного комитета парламента. В общественном движении «Честно» подробно проанализировали декларации и связи двадцати народных депутатов транспортного комитета Верховной Рады. Здесь собрались одни из самых успешных бизнесменов, которые умеют и знают, как зарабатывать на государственных тендерах.

| 20.12.2017 09:12

У 2014 році тисячі суддів, призначених у часи Януковича, опинились в юридичному колапсі – їх 5-річні повноваження закінчилися, а Верховна рада, що на той час мала розглядати їх пожиттєве призначення – боялася розглядати питання суддів, яких ставили представники колишньої влади. Втім, у деяких суддів, які були призначені колишнім президентом у 2012 році, повноваження закінчуються лише зараз.

| 15.12.2017 09:11

«Промышленность растет, экспорт увеличивается, страна поднялась в международных рейтингах, полились инвестиции, строятся дороги». «Тотальное обнищание людей, геноцид, власть уничтожает население, 60% людей за чертой бедности, гиперинфляция». Так выглядит наша страна в выступлениях украинской власти и оппозиции. Кому верить?

| 12.12.2017 09:08

Аналізуючи декларації українських прокурорів, ми вже неодноразово зустрічали випадки, коли найдорожчим майном родини володіють неповнолітні діти. Південний регіон України – не виняток. Знайомтесь, заступник прокурора Одеської області – Юрій Володимирович Кічук.

| 09.12.2017 08:49

Попытка задержания Михеила Саакашвили в начале этой недели и задержание вчера — одно из самых ярких политических шоу в истории Украины. Напомним, как происходили попытки задержать известных политиков за последние несколько лет

| 06.12.2017 09:15

Явище, коли представники різних олігархічних та бізнес-груп намагалися влаштувати на роботу до правоохоронних органів, у тому числі Генеральної прокуратури, людей, які б виражали їх інтереси – дуже поширене. Особливо часто подібне можна було побачити у часи президентства Віктора Януковича, однак, чи змінилася ситуація зараз та куди поділися люди, що були в органах репрезентантами колишньої влади?

| 04.12.2017 09:12

Чотири будинки загальною площею 1285 м², 8 квартир, 3 автомобілі та декілька земельних ділянок–саме стільки майна можна побачити у декларації одного із працівників Генеральної прокуратури України. Його вартість сягає мільйони гривень, а от розмір доходів є значно меншими. Знайомтесь, начальник управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України Генеральної прокуратури України – Олександр Олександрович Лукашенко.

| 01.12.2017 09:11

Первинне кваліфікаційне оцінювання – етап, через який протягом двох років має пройти кожен суддя. Свої заявки на добровільне проходження оцінювання подали вже понад 1000 суддів. Серед них – як служителі Феміди зі столиці, так і представники регіонів, до способу життя яких іноді запитань не менше, ніж до їхніх київських колег. Знайомтесь, голова Апеляційного суду Житомирської області – Юрій Васильович Жизнєвський.

| 29.11.2017 09:13

До впровадження електронного декларування чиновники не несли жодної відповідальності за брехню у деклараціях. Саме тому там часто були відсутні родичі, рухоме чи не рухоме майно. Однак кримінальна відповідальність за недостовірні дані в декларації покращила пам'ять багатьом чиновникам.

| 27.11.2017 09:08

Останнім часом у прокуратурі з’явилося багато молодих облич. Молоді люди, які нещодавно закінчили навчання, вже займають передові посади в районних та місцевих прокуратурах. Однак як часто це стосується звичайних молодих людей, які прийшли до органу з бажанням боротися за справедливість, а не нащадків колишніх корупціонерів?

| 24.11.2017 09:13

Процес первинного кваліфікаційного оцінювання суддів розпочався ще весною 2015 року. Одними з перших, хто пройшов цей етап, були судді Апеляційних судів. Зараз проходження оцінювання очікують ще близько 1000 суддів, які зареєструвалися за власним бажанням. Втім, досі залишаються і судді, що перебувають в невизначеному статусі вже 2 роки, незважаючи на те, що проходження ними співбесіди, кінцеве рішення щодо них відкладалося до цього часу. Саме про одного з таких суддів ви дізнаєтесь із цієї статті.

| 22.11.2017 09:11

Через війну на Сході України багато прокурорів із Донецької та Луганської областей покинули своє постійне місце проживання та роботу. Сьогодні вони мешкають в інших містах нашої держави. Як наслідок, все майно, нажите прокурорами та їхніми сім’ями на окупованих територіях, фактично стало недоступним для користування. Утім, як виявилося, це не є великою проблемою для них.

| 17.11.2017 09:29

Штрафы за нарушения, которые могли привести к ДТП, должны начинаться с 1000 грн. И за ремень безопасности тоже. Но санкции — это не только денежный штраф. В западных странах есть институт замечания. Если нарушение совершено впервые и оно не создало опасности, то полицейский выносит замечания и заносит его в базу. В следующий раз уже такого не будет, будет штраф.   

| 10.11.2017 08:58

Часто українські прокурори присвячують своїй роботі більшу частину життя, навіть попри низькі заробітні плати. Але така відданість професії все одно приносить плоди, адже декларації правоохоронців рясніють будинками, земельними ділянками та автомобілями. Інколи, крім питання про походження статків на придбання цього елітного майна, з’являється ще одна проблема – незадеклароване майно, що вже є порушенням законодавства.