влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

Фотограф из США Ноа Брукс, провел несколько дней на позициях сил АТО на Донбассе

Фотограф из США Ноа Брукс, провел несколько дней на позициях сил АТО на Донбассе

Голосование

Кто следующий на очереди за Гиви, Моторолой и другими террористами?

Безлер
Ходаковский
Абхаз
Плотницкий
Захарченко
Пушилин
Губарев
Козицын
Мильчаков
Гиркин

Реклама

| 16.01.2017 09:10

Під час написання даної статті, в одного з наших активістів, який також долучався до підготовки матеріалу для цього розслідування, вдома відбувся обшук. На нас навіть намагалися виходити незнайомі люди з проханнями не публікувати дане розслідування, тому що суддя, про яку ми збираємося писати, робить дуже багато «корисного» для військової прокуратури.

| 13.01.2017 09:21

В квітні 2016 року почався важливий етап реформування судової системи – проведення кваліфікаційного оцінювання суддів. Через нього протягом двох років мають пройти всі українські судді. Знайомтесь, суддя апеляційного суду міста Києва – Кияшко Олександр Анатолійович.

| 12.01.2017 09:26

Електронні декларації чиновників та суддів показали нам багато з того, що раніше приховувалося. Більше того, е-декларування стало чудовим засобом покрашення пам’яті чиновників – багато хто з них згадав про майно та членів родини, про яких раніше не зазначав у звичайних деклараціях. Однак, ми також виявили суддів, майно яких «зникло» в порівнянні з попередніми роками.

| 11.01.2017 09:12

Є судді та чиновники, які будують на власних подвір'ях церкви та каплиці, а є такі, що зводять будинки, зовні дуже схожі на храм. Знайомтесь, заступник голови апеляційного суду Полтавської області – Гальонкін Сергій Анатолійович.

| 10.01.2017 09:18

В третій частині нашої трилогії щодо суддів Конституційного суду України ми розкажемо про суддів, які призначені з’їздом суддів, який є головним органом суддівського самоврядування, ним до складу Конституційного суду призначається шестеро суддів. 24 лютого 2014 року ВР України рекомендувала Раді суддів в триденний термін скликати позачерговий з’їзд суддів на якому розглянути питання дострокового припинення повноважень та звільнення з посад суддів Конституційного Суду України у зв’язку з порушенням ними присяги.

| 30.12.2016 08:55

У першій частині нашого розслідування про суддів Конституційного Суду України ми розповіли про 6 суддів, призначених за квотою Президента. Сьогодні ж ми розкажемо вам про ту частину суддів КСУ, що призначає за своєю квотою Верховна Рада України. Серед складу Конституційного Суду можна виділити новачків, а саме четверо суддів, що були призначені за квотою ВРУ в березні 2014 р.

| 29.12.2016 09:22

З початку 2016р. суддями КСУ було прийнято всього 6 рішень, 2 з яких викликали чималу хвилю невдоволення в суспільстві. Перше рішення стосувалося офіційного тлумачення положення «на наступній черговій сесії Верховної Ради України», яке міститься у ст. 155 КУ. Друге - визнання неконституційними прийнятих парламентом змін, які обмежували пенсію суддям сумою у 10,7 тисяч гривень та їх скасування. Зрозуміти, звісно, позицію суддів можна, особливо з урахуванням того, що їх більшість поважного віку.

| 28.12.2016 09:17

21 жовтня 2016 року, у зв’язку з відставкою голови Рівненського міського суду Миколи Герасимчука, відбулися позачергові вибори голови суду. Вже через кілька годин після оголошення результатів жителі Рівного, незадоволені результатами виборів, вийшли на акцію протесту, що закінчилася блокуванням траси Київ-Чоп та відкриттям кримінальних проваджень проти активістів.

| 27.12.2016 09:19

Якщо ви вважали, що для того, щоб збудувати церкву на території власного маєтку, потрібно бути щонайменше Президентом, то ви помилялися. Виявляється, дозволити собі власну каплицю можуть навіть деякі судді. Знайомтесь, суддя Господарського суду Дніпропетровської області – Наталія Едуардівна Петренко.

| 26.12.2016 09:20

Вступ у силу судової реформи, який відбувся 30 вересня 2016 року, суттєво обмежив недоторканність суддів. У результаті цього вже через тиждень, 7 жовтня, співробітники Національного антикорупційного бюро затримали на хабарі в 10 000$ суддю Жовтневого районного суду міста Дніпра Вадима Галічия. Маючи сумніви щодо того, що діяння цього судді проходили без відома інших суддів Жовтневого районного суду, ми вирішили уважніше придивитися до колег пана Галічия.

| 23.12.2016 09:19

30-го вересня 2016 року вступила в силу судова реформа. Відтепер усі повноваження щодо призначення, просування по кар’єрі, покарання та звільнення суддів буде вирішувати Вища рада юстиції, яка трансформується у Вищу раду правосуддя. Ми ж вирішили придивитися до тих, хто має призначати доброчесних і звільняти недоброчесних суддів та задатися питанням, чи самі вони відповідають критеріям доброчесності?

| 22.12.2016 09:24

Згідно Конституції України, перше призначення на посаду судді здійснює Президент України строком на п’ять років. Після закінчення п’ятирічних повноважень судді, Верховна Рада має проголосувати за його або її призначення на посаду вже безстроково. Однак, виявляється, що деякі судді вирішують закінчити свою кар’єру ще до закінчення п’ятирічних повноважень.

| 21.12.2016 09:17

Знайомтесь - суддя Київського районного суду м. Одеси Салтан Людмила Володимирівна. Проживає ж Людмила Володимирівна в закритому елітному котеджному містечку під Одесою «Совіньйон-3». У власності судді Салтан є земельна ділянка на 10 соток та чималий будиночок площею майже 400м²(!)

| 20.12.2016 09:17

19 січня 2016 року Президент України підписав Указ про ліквідацію трьох районних судів міста Херсона та створення Херсонського міського суду. Однією з причин такої реорганізації став скандал в Дніпровському районному суді Херсона, де протистояння рядових суддів та керівництва суду вилилось у низку публічних образ, скарг, сутичок, кримінальне провадження через заподіяння тілесних ушкоджень, розгляд матеріалів Радою суддів, Вищою кваліфікаційною комісією суддів та дисциплінарну відповідальність.

| 16.12.2016 09:18

Продовжуємо розповідати про суддів зі Львова та Львівської області, досліджуючи їхні статки. Знайомтесь - Волоско Ірина Романівна, голова Галицького районного суду м. Львова. Загальний стаж роботи суддею – 25 років. Свою суддівську кар’єру Ірина Романівна розпочала в 1991 році на посаді судді Червоноармійського районного народного суду м. Львова.

| 15.12.2016 09:12

Розповідаючи про суддів, які будуть проходити кваліфікаційне оцінювання, варто згадати і тих, хто буде їх оцінювати та перевірити, чи немає у них самих статків незрозумілого походження… Знайомтесь - Шилова Тетяна Семенівна, суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, а з листопада 2015 року ще й член Вищої кваліфікаційної комісії суддів...

| 14.12.2016 09:10

Інколи суддя привертає нашу увагу до себе лише одним своїм рішенням, але потім, проводячи власне розслідування, ми дізнаємося набагато більше цікавої інформації. Знайомтесь – Карп’як Оксана Орестівна, суддя Львівського окружного адміністративного суду.

| 13.12.2016 09:21

Суддівські династії – достатньо поширене явище серед українських служителів Феміди. Зі зрозумілих причин такі родини потребують більш ретельного дослідження та аналізу. Про представника саме такої династії із Закарпаття ми і розповімо в даному розслідуванні.

| 09.12.2016 09:15

Через кваліфікаційне оцінювання суддів має пройти кожен зі служителів Феміди, однак, якщо київські судді вже встигли познайомитися з цим явищем, то коли будуть проходити оцінювання судді з інших регіонів України, поки незрозуміло. Тому ми й вирішили перевірити, як жилося суддям з решти українських міст до початку кваліфікаційного оцінювання.

| 07.12.2016 09:18

Мамчур Ярослав Степанович, суддя Апеляційного адміністративного суду м.Києва.Розпочав свою кар’єру судді в 1978р. у віці 26 років, тобто фактично відразу після закінчення навчання, на посаді судді Золочівського районного народного суду Львівської області.