влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

 Как украинские заключенные делают прицепы, моющее средство и тюремные замки

Как украинские заключенные делают прицепы, моющее средство и тюремные замки

Голосование

Кто следующий на очереди за Гиви, Моторолой и другими террористами?

Безлер
Ходаковский
Абхаз
Плотницкий
Захарченко
Пушилин
Губарев
Козицын
Мильчаков
Гиркин

Реклама

| 27.01.2017 09:19

2016 року судді, окрім звичайної майнової декларації, почали також заповнювати та публікувати «декларацію родинних зв’язків». У ній суддя повинен вказати всіх родичів, які працюють суддями, депутатами, у правоохоронних органах, є нотаріусами чи адвокатами. Наразі цю декларацію заповнило небагато суддів. Однак, публікація таких декларацій є вкрай важливою для виявлення можливих корупційних зв’язків судді. Як, наприклад, у нашої наступної героїні.

| 26.01.2017 09:15

653 кандидата допущено до конкурсу на посаду судді Верховного Суду. 120 з цих кандидатів уже зовсім скоро можуть стати новими вершителями правосуддя в Україні. Ми продовжуємо аналізувати та розповідати вам про осіб, які виявили бажання працювати в новоствореному Верховному Суді. Особливу увагу ми звертаємо на тих кандидатів, які раніше довгий час працювали в судовій системі.

| 25.01.2017 09:17

Одним із найважливіших етапів судової реформи, який проходить зараз, є набір до Верховного суду. Його суддями претендують стати 653 кандидати, з них 71% - це колишні судді. Ми аналізуємо тих, хто зовсім скоро може стати суддею новоствореного Верховного суду. Знайомтесь, заступник голови Вищого господарського суду України - Кравчук Геннадій Анатолійович.

| 24.01.2017 09:14

Часто судді намагаються пояснити статки доходами успішного подружжя, батьків чи навіть дітей. Або ж просто намагаються приховати власне майно, переписуючи його на родичів. Втім, увага суспільства до даного питання, а також нові методи контролю та декларування залишають все менше можливостей для приховування майна.

| 23.01.2017 09:17

Електронне декларування дозволило подивитись на декларації суддів зовсім іншими очима і відкрило нам багато цікавого з того, що у старих деклараціях ми б не побачили, включаючи те, що старались приховати. А перед проходженням кваліфікаційного оцінювання багато суддів раптом вирішило піти у відставку і навіть просто звільнитись. Багато хто пов’язує такі дії з небажанням публічно пояснювати комісії походження своїх статків.

| 20.01.2017 09:18

Після перегляду статистики щодо готівкових коштів суддів та їх родин ми вирішили ретельніше придивитися до деяких з ТОПів цього рейтингу. Знайомтесь, голова Київського окружного адміністративного суду – Басай Олег Вікторович. Будучи вихідцем з Прикарпаття, Олег Вікторович розпочав свою суддівську кар’єру в окружному адміністративному суді Івано-Франківська, був призначений на цю посаду указом президента від 7 червня 2007 року.

| 19.01.2017 09:28

Суддя повинен бути прикладом неухильного додержання вимог закону і принципу верховенства права, присяги судді, а також дотримання високих стандартів поведінки. Це перше і головне правило, яке записане у Кодексі суддівської етики. Проте у деяких суддів дуже своєрідне розуміння цього обов’язку, бо вони є радше прикладом системного порушення законодавства та загальноприйнятих правил етики поведінки.

| 18.01.2017 09:11

Як відомо, весною 2016 року стартував важливий етап у реформуванні судової системи – кваліфікаційне оцінювання суддів. Основним завданням оцінювання є очищення судів від некомпетентних та недоброчесних суддів. Щоб зрозуміти, чи дійсно Вища кваліфікаційна комісія суддів, яка проводить оцінювання, справляється зі своїми функціями, ми продовжуємо аналізувати суддів, які вже його пройшли і були визнані достойними продовжувати вершити правосуддя. Чи дійсно вони такі?

| 17.01.2017 09:19

Свою суддівську кар’єру Кристина Едуардівна розпочала в 2003 році, коли їй було усього 26 років. Указом президента Леоніда Кучми вона була призначена суддею Печерського районного суду терміном на 5 року. До речі, в цей час і аж до 2007 року в цьому ж судді працювала і нинішня голова Голосіївського районного суду Первушина.

| 16.01.2017 09:10

Під час написання даної статті, в одного з наших активістів, який також долучався до підготовки матеріалу для цього розслідування, вдома відбувся обшук. На нас навіть намагалися виходити незнайомі люди з проханнями не публікувати дане розслідування, тому що суддя, про яку ми збираємося писати, робить дуже багато «корисного» для військової прокуратури.

| 13.01.2017 09:21

В квітні 2016 року почався важливий етап реформування судової системи – проведення кваліфікаційного оцінювання суддів. Через нього протягом двох років мають пройти всі українські судді. Знайомтесь, суддя апеляційного суду міста Києва – Кияшко Олександр Анатолійович.

| 12.01.2017 09:26

Електронні декларації чиновників та суддів показали нам багато з того, що раніше приховувалося. Більше того, е-декларування стало чудовим засобом покрашення пам’яті чиновників – багато хто з них згадав про майно та членів родини, про яких раніше не зазначав у звичайних деклараціях. Однак, ми також виявили суддів, майно яких «зникло» в порівнянні з попередніми роками.

| 11.01.2017 09:12

Є судді та чиновники, які будують на власних подвір'ях церкви та каплиці, а є такі, що зводять будинки, зовні дуже схожі на храм. Знайомтесь, заступник голови апеляційного суду Полтавської області – Гальонкін Сергій Анатолійович.

| 10.01.2017 09:18

В третій частині нашої трилогії щодо суддів Конституційного суду України ми розкажемо про суддів, які призначені з’їздом суддів, який є головним органом суддівського самоврядування, ним до складу Конституційного суду призначається шестеро суддів. 24 лютого 2014 року ВР України рекомендувала Раді суддів в триденний термін скликати позачерговий з’їзд суддів на якому розглянути питання дострокового припинення повноважень та звільнення з посад суддів Конституційного Суду України у зв’язку з порушенням ними присяги.

| 30.12.2016 08:55

У першій частині нашого розслідування про суддів Конституційного Суду України ми розповіли про 6 суддів, призначених за квотою Президента. Сьогодні ж ми розкажемо вам про ту частину суддів КСУ, що призначає за своєю квотою Верховна Рада України. Серед складу Конституційного Суду можна виділити новачків, а саме четверо суддів, що були призначені за квотою ВРУ в березні 2014 р.

| 29.12.2016 09:22

З початку 2016р. суддями КСУ було прийнято всього 6 рішень, 2 з яких викликали чималу хвилю невдоволення в суспільстві. Перше рішення стосувалося офіційного тлумачення положення «на наступній черговій сесії Верховної Ради України», яке міститься у ст. 155 КУ. Друге - визнання неконституційними прийнятих парламентом змін, які обмежували пенсію суддям сумою у 10,7 тисяч гривень та їх скасування. Зрозуміти, звісно, позицію суддів можна, особливо з урахуванням того, що їх більшість поважного віку.

| 28.12.2016 09:17

21 жовтня 2016 року, у зв’язку з відставкою голови Рівненського міського суду Миколи Герасимчука, відбулися позачергові вибори голови суду. Вже через кілька годин після оголошення результатів жителі Рівного, незадоволені результатами виборів, вийшли на акцію протесту, що закінчилася блокуванням траси Київ-Чоп та відкриттям кримінальних проваджень проти активістів.

| 27.12.2016 09:19

Якщо ви вважали, що для того, щоб збудувати церкву на території власного маєтку, потрібно бути щонайменше Президентом, то ви помилялися. Виявляється, дозволити собі власну каплицю можуть навіть деякі судді. Знайомтесь, суддя Господарського суду Дніпропетровської області – Наталія Едуардівна Петренко.

| 26.12.2016 09:20

Вступ у силу судової реформи, який відбувся 30 вересня 2016 року, суттєво обмежив недоторканність суддів. У результаті цього вже через тиждень, 7 жовтня, співробітники Національного антикорупційного бюро затримали на хабарі в 10 000$ суддю Жовтневого районного суду міста Дніпра Вадима Галічия. Маючи сумніви щодо того, що діяння цього судді проходили без відома інших суддів Жовтневого районного суду, ми вирішили уважніше придивитися до колег пана Галічия.

| 23.12.2016 09:19

30-го вересня 2016 року вступила в силу судова реформа. Відтепер усі повноваження щодо призначення, просування по кар’єрі, покарання та звільнення суддів буде вирішувати Вища рада юстиції, яка трансформується у Вищу раду правосуддя. Ми ж вирішили придивитися до тих, хто має призначати доброчесних і звільняти недоброчесних суддів та задатися питанням, чи самі вони відповідають критеріям доброчесності?