влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

«Токийское сжатие»: лица и позы пассажиров метро столиці Японии в час пик

«Токийское сжатие»: лица и позы пассажиров метро столиці Японии в час пик

Голосование

Накажут ли наглых «мажоров» за создание аварийной ситуации и избиение депутата Найема

Да, в полном соответствии с Законом
Нет, денег хватит откупиться
Не знаю что и сказать
...
Загрузка...
| 23.04.2018 09:10

Після запровадження електронного декларування статків, у деклараціях українських прокурорів почало з'являтися майно, якого не було раніше. Можливо, таке «повернення пам'яті» стало можливим завдяки впровадженню адміністративної та кримінальної відповідальності за брехню в деклараціях. Така ситуація характерна і для найвищого керівництва органів прокуратури.

| 18.04.2018 09:12

5-6 березня 2018 року на Всеукраїнському з’їзді суддів було обрано двох нових членів Вищої ради правосуддя. Це орган, у повноваження якого входить покарання, звільнення та призначення суддів. Окрім вагомих повноважень, перевагою членства у ВРП є достатньо висока заробітна плата – понад 200 тис. грн на місяць.

| 16.04.2018 09:16

Вища кваліфікаційна комісія суддів України – державний орган, відповідальний за підбір суддівського корпусу, переведення суддів та забезпечення їх належного кваліфікаційного рівня. Зовсім нещодавно завершився конкурс на посади суддів нового Верховного суду. Чи не найважливішу роль у формуванні цього суду відіграла саме ВККС, яка оцінювала усіх кандидатів.

| 05.04.2018 09:07

10 січня Вища рада правосуддя оголосила про початок прийому документів кандидатів для обрання членів ВРП з’їздом суддів України. Наразі вакантними залишаться посади чотирьох членів цього органу. Саме Вища рада правосуддя є центральним органом суддівського врядування, до обов’язків якої входить формування доброчесного та високопрофесійного корпусу суддів, додержання норм Конституції та законів України, а також професійної етики в діяльності суддів і прокурорів. За таку роботу щомісяця кожен член Ради отримує близько 200 тис. грн заробітної плати.

| 04.04.2018 09:09

Прокурори, які майже все своє життя працювали в прокуратурі – досить цінні кадри для «післямайданних» генпрокурорів. Зараз такі «досвідчені» захисники права стають членами конкурсних комісій та робочих груп і навіть отримують престижні державні відзнаки. Втім, якщо проаналізувати більш детально біографію та декларації таких чиновників, виникає багато сумнівів з приводу їхньої доброчесності.

| 26.03.2018 09:15

Елітні будинки та автомобілі, великі суми готівки – вже звичний «набір» у електронних деклараціях українських прокурорів. Звичним є і запитання: звідки в українських високопосадовців кошти на придбання цього майна, адже зарплати у них відносно низькі. Знайомтесь, заступник начальника Департаменту підтримання обвинувачення та представництва інтересів держави в судах Генеральної прокуратури України – Олена Василівна Драган.

| 16.03.2018 09:12

Серед теперішніх працівників прокуратури і досі можна зустріти доволі відомих в минулому персонажів. Зокрема тих, які брали участь у гучних політичних переслідуваннях в часи Януковича. Виявляється, сьогодні деякі з таких прокурорів не тільки не звільнені, а продовжують займати високі посади та навіть намагалися стати директором новоствореного Державного бюро розслідувань.

| 07.03.2018 09:06

Одразу після закінчення Революції Гідності боротьба з корупцією мала стати основним завданням для нової української влади. Цього вимагало суспільство, українські та міжнародні експерти. Проте, сьогодні ми можемо констатувати про призупинення чи навіть «відкат» антикорупційної реформи. Важливу роль у процесі реформування мала відіграти і прокуратура. Однак замість нових керівників антикорупційних відділів Генеральної прокуратури, у ній працюють службовці, до яких є багато запитань.

| 06.03.2018 09:12

С экс-мэром Торецка (бывшего Дзержинска) Владимиром Слепцовым журналисты встретились для того, чтобы услышать его версию начала “русской весны” 2014 года на Донбассе. Ведь именно мэры городов Донецкой и Луганской областей принимали непосредственное участие в тех событиях. Но под суд попали только трое из них.

| 01.03.2018 09:09

Електронне декларування майна дозволило журналістам та активістам нарешті побачити реальні статки українських чиновників. Як виявилося, не надто високі зарплати дозволили їм стати власниками елітного нерухомого та рухомого майна. До того ж стосується це не тільки керівництва прокуратури, але й адміністративних працівників, які забезпечують її діяльність.

| 27.02.2018 09:12

Реформа прокуратури була важливою вимогою громадськості після Революції Гідності на шляху до очищення правоохоронних органів від кадрів, що переслідували активістів у часи Майдану. Та ще важливіше було наповнити цей орган новими та перспективними працівниками, як це хоча б частково вдалося зробити при реформі патрульної поліції. Однак реформа прокуратури перетворилася лише на зміну службових вивісок, а більшість «старих» прокурорів зберегли свої посади.

| 21.02.2018 09:10

На сьогодні з більш ніж 300 суддів, які виносили неправомірні рішення щодо активістів Майдану, звільнено лише 10%. Навряд чи такий показник можна назвати успішним, особливо зважаючи на бажання будь-яких представників влади мати підконтрольних собі суддів. Знайомтесь, голова Дніпровського районного суду міста Києва – Неля Дмитрівна Ластовка.

| 15.02.2018 09:08

Розповідаючи про прокурорів, ми вже неодноразово згадували таке явище як «непотизм», яке означає працевлаштування родичів та знайомих на державних посадах. Справді, цей факт складно ігнорувати, якщо випадки, коли в прокуратурі працює кілька поколінь однієї родини – зустрічаються доволі регулярно.

| 14.02.2018 09:09

Згідно з законом через етап первинного кваліфікаційного оцінювання має пройти кожен суддя. Втім, якщо у 2016 році Вища кваліфікаційна комісія суддів сама викликала суддів для проходження оцінювання, то з 2017 року служителі Феміди самі мають змогу зареєструватися на сайті ВККС. Здавалося б, насамперед для проходження оцінювання мали самостійно реєструватися судді, які впевненні в тому, що зможуть гідно його пройти, але навіть серед них можна знайти тих, до кого є багато запитань.

| 13.02.2018 08:28

Дело Татьяны Андреевой широко обсуждалось в прессе и социальных сетях в 2013 году - чемпионка России по пауэрлифтингу, защищаясь от домогательств, ударила молодого человека Сергея Черкайкина ножом в живот, а когда он из-за полученной раны умер, была осуждена на шесть лет за убийство.

| 07.02.2018 09:11

Із провадженням електронного декларування на декларантів, у разі зазначення недостовірної інформації, може чекати не тільки адміністративна, але й кримінальна відповідальність. Саме тому, аналізуючи е-декларації чиновників, ми часто знаходимо те, про що вони «забували» в минулі роки.

| 03.02.2018 09:18

Згідно із законом судді можуть претендувати на чималу кількість гарантій та привілеїв від держави, один із них – службова квартира. Проте, право отримати житло від держави мають лише ті, кому це справді необхідно. Втім, часто трапляються випадки зловживання цим правом, коли судді не потребуютьпокращення житлових умов. Також службові квартири швидко приватизовуються та виходять із державної власності.

| 02.02.2018 14:38

"Езжай на Донбасс!" - именно этот "героический" призыв в августе 2014-го в кулуарах Верховной Рады повторил два десятка раз лидер Радикальной партии Олег Ляшко, обращаясь к мажоритарщику из Франковщины, главному менеджеру горнолыжного "Буковеля" Александру Шевченко. Повторял так непрерывно и PR-убедительно, что в результате получил от протеже Игоря Коломойского правый хук в челюсть, который послал главного радикала в безусловный нокаут.

| 26.01.2018 09:06

Полку драгоценных чиновников в Украине прибыло. В компанию к «бриллиантовым прокурорам» добавилась и «золотая ревизорша» - глава Государственной аудиторской службы Лидия Гаврилова. Вот только, несмотря на широкий медиарезонанс дела о золотых слитках, пани Гаврилова по большому счету не оправдала надежд ни падких на коррупционные разоблачения украинцев, ни следователей НАБУ. 

| 25.01.2018 09:10

Вміння купувати дороге майно задешево – навичка, володіти якою хотіло б чимало людей. Особливо ця риса цінувалася б серед бізнесменів. Однак чомусь найчастіше ми зустрічаємо це вміння серед держслужбовців, зокрема, суддів та прокурорів. Знайомтесь, суддя Апеляційного суду Тернопільської області – Людмила Галіян.