влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

Исправительная колония «Волчьи норы»: как живут осужденные за наркотики в Беларуси

Исправительная колония «Волчьи норы»: как живут осужденные за наркотики в Беларуси

Голосование

Какая судьба ждет Саакашвили в Украине?

Его депортируют в Грузию
Ему вернут гражданство
Ничего ему не будет, дело замнут - Тимошенко снова посадят
Его выдворят из Украины через 90 дней

Реклама

...
| 26.09.2017 09:11

14 жовтня 2014 року Верховна Рада прийняла новий Закон України «Про прокуратуру». Ним, зокрема, передбачалася ліквідація існуючих раніше спеціалізованих прокуратур, за винятком спеціалізованої військової прокуратури. Безумовно, враховуючи, що з 2014 року країна перебуває в умовах військового конфлікту, ні в кого не виникає сумнівів щодо доцільності існування спеціалізованої військової прокуратури, однак, як показує практика, досить часто військові прокурори замість результатів у роботі демонструють спосіб життя, який неможливо пояснити офіційними доходами.

| 21.09.2017 09:09

27 липня 2017 року Вища кваліфікаційна комісія суддів затвердила рейтинг та оголосила імена переможців конкурсу до нового Верховного Суду – найвищої інстанції в судовій системі України. Особисто Президент та усі члени ВККС одноголосно заявляли про безпрецедентну відкритість конкурсу при відборі суддів. Варто відзначити, що подібний конкурс в Україні дійсно проводився вперше і рівень його відкритості відносно високий. Та чи достатньо цього?

Загрузка...
| 18.09.2017 09:13

Відразу після Революції Гідності серед українських прокурорів поширилася «традиція» – чи то від страху можливої люстрації, чи просто намагаючись уникнути незручних запитань від журналістів та активістів, прокурори почали масово переписувати майно на своїх дітей чи подружжя. Подібне зустрічається не тільки в деклараціях київських прокурорів чи працівників Генеральної прокуратури, але й в інших регіонах України.

| 15.09.2017 08:26

Достоверно известно, что Юлия (по иным данным – Джульетт) Эдит Смерть (именно такую – пугающую и исполненную глубокого символизма – фамилию получила при рождении будущая Джун Мэнсфилд) появилась на свет 28 января 1901 (либо 1902) года в Австро-Венгрии, на Буковине, неподалеку от Черновцов, в местечке Русская Молдавица.

| 14.09.2017 09:13

Після запуску системи електронного декларування українське суспільство нарешті змогло побачити реальні статки та доходи державних чиновників. Утім, така відкритість не надто сподобалася державним службовцям, і вони почали масово переписувати своє майно на родичів. Власниками дорогих автомобілів та елітних маєтків стають батьки чиновників, їх подружжя чи навіть діти, інколи неповнолітні.

| 11.09.2017 09:15

82% кандидатів, які претендували стати суддями нового Верховного Суду, були представниками з різних регіонів України, крім Києва та Київської області. Втім, у підсумкових результатах конкурсу більше половини переможців, а саме – 73 зі 120 осіб, виявились із Києва та області. З оголошенням рейтингу 120 переможців на посади суддів Верховного Суду кандидати, які не потрапили до їх числа, будуть продовжувати працювати на своїх звичних посадах.

| 06.09.2017 09:11

Відразу після Революції Гідності громадськість очікувала на оновлення та реформування правоохоронних органів. Будь-які спроби призначити «старих» прокурорів чи міліціонерів на нові посади часто зустрічали опір місцевих громад. Утім, якщо спочатку старих представників правоохоронних органів вдавалося не допустити до керівних посад, то з часом ситуація змінилася, і їх потай призначали, тільки в уже інші правоохоронні структури.

| 04.09.2017 09:08

Непотизм – це доволі поширене явище в українському суспільстві, яке означає працевлаштування своїх родичів або знайомих на держаних посадах. У народі воно отримало іншу назву – «кумівство». Про це ганебне для демократичних країн явище неодноразово розповідали українські громадські діячі, журналісти та активісти.

| 31.08.2017 09:08

«В результате совместной операции ГПУ с «К» СБУ в Николаеве задержаны 5 человек, в том числе - лидер устойчивой преступной организации Титов, известный в криминальной среде как «Мультик» - такое сообщение генпрокурора Луценко 29 августа, мягко сказать удивило.  Никто не верил, что его задержат. Но это случилось, едва тот вернулся с отдыха в Хорватии.

| 30.08.2017 09:16

Цього року закінчується або вже закінчився трирічний термін можливого покарання більшості суддів, які виносили неправосудні рішення під час Майдану. Через повільність розгляду таких справ більшість із них уже уникнули будь-якого покарання. Але оскільки жоден із державних органів так і не зібрав повний перелік суддів, залучених до репресій щодо учасників протестів, то залишається частина суддів, які виносили неправосудні рішення, але й далі перебувають у тіні.

| 28.08.2017 09:11

«84% місцевих прокурорів, призначених Шокіним, раніше були районними прокурорами, і переважно працювали на таких посадах за президентства Віктора Януковича» – саме так оцінив реформу місцевих органів прокуратури заступник генпрокурора Віталій Касько. То ж і не дивно, що навіть попри значний «попит» на реформування цього правоохоронного органу після Революції Гідності, реформа – провалилася.

| 26.08.2017 08:41

23 августа в 6 часов утра из ИК-4 в городе Торжке Тверской области на свободу вышел Андрей Бубеев. Дело инженера из Твери Андрея Бубеева стало еще одним громким делом в огромной череде уголовных преследований за высказывания и репосты «ВКонтакте». В августе 2015 Бубеева осудили за репост на свою страницу «ВКонтакте» записей из групп «АТО», «Азов», «Вести Русского мира» и других — при том, что на тот момент в списке его друзей в социальной сети находилось 12 пользователей.

| 23.08.2017 08:55

Час від часу ми зустрічаємо інформацію про те, як населення тієї чи іншої області виступає проти недоброчесних, на їх думку, прокурорів. Часто така увага з боку громадськості стає причиною початку службового розслідування в результаті якого одіозну особистість знімають з посади в області.

| 21.08.2017 09:19

Однією зі змін, передбаченою судовою реформою 2016 року, була реорганізація Вищої ради юстиції та створення нового колегіального суддівського органу з розширеними повноваженнями – Вищої ради правосуддя (ВРП). Саме на Вищу раду правосуддя лягає відповідальність за формування професійного й доброчесного суддівського корпусу, а також відстоювання його незалежності. 

| 20.08.2017 09:22

Украина сегодня столкнулась с новыми, серьезнейшими вызовами: гибридная война со стороны РФ включает в себя нашествие «воров в законе» под руководством ФСБ, используемых для дестабилизации ситуации. При помощи спецслужб РФ в Украину ввозилось и ввозится оружие, боеприпасы, взрывчатка. Цель та же – дестабилизация.

| 14.08.2017 09:11

Часто в українських реаліях трапляються випадки, коли в правоохоронних органах працюють цілими сім’ями, а батьки намагаються влаштувати своїх дітей на свої ж посади. На жаль, подібні ситуації виникають і в органах прокуратури. Знайомтесь, Олег Володимирович Сенюк - військовий прокурор сил антитерористичної операції, чоловік прокурора ГПУ Віти Олександрівни Сенюк та зять екс-заступника генпрокурора Олександра Атаманюка.

| 10.08.2017 09:15

Майже одразу після Майдану українське суспільство почало вимагати негайного очищення та реформування правоохоронних органів, які в часи Майдану дискредитували себе безпринципністю та повною залежністю від політичної еліти. Утім, якщо результати очищення й реформування «старої» міліції в «нову» поліцію ми хоча б частково бачимо, то результати будь-яких змін в українській прокуратурі просто відсутні.

| 09.08.2017 09:13

«В сутки только в Киеве от 50 до 150 нарушений по 130-й статье. Хотя я понимаю, что это далеко не все. Откровенно говоря, бухают за рулем крепко. Причем те, кто не сталкивался, почему-то твердо убеждены, что если их поймают, они «порешают». ». Евгений Жуков,  руководитель департамента патрульной полиции Украины — о коррупции в полиции, войне на востоке и буднях новых патрульных.

| 08.08.2017 09:17

Часто в державних органах працюють цілими кланами, прокуратура – не виключення. Ми вирішили придивитися ближче до родинних зв’язків у Генеральній прокуратурі та тим, як ці зв’язки впливають на просування кар’єрними сходами. Знайомтесь, начальник відділу організації науково-методичної роботи управління організаційного забезпечення ГПУ – Олена Станіславівна Жукова.

| 04.08.2017 09:18

Судова реформа включає в себе не тільки набір суддів до нового Верховного суду, але і проведення кваліфікаційного оцінювання абсолютно всіх суддів, у тому числі й регіональних. Первинне кваліфікаційне оцінювання суддів розпочалося ще весною 2016 року, однак, через завантаження ВККС через нього пройшла лише невелика частина служителів Феміди, більшість яких була з київських судів.