влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

Исправительная колония «Волчьи норы»: как живут осужденные за наркотики в Беларуси

Исправительная колония «Волчьи норы»: как живут осужденные за наркотики в Беларуси

Голосование

Какая судьба ждет Саакашвили в Украине?

Его депортируют в Грузию
Ему вернут гражданство
Ничего ему не будет, дело замнут - Тимошенко снова посадят
Его выдворят из Украины через 90 дней

Реклама

...
| 31.07.2017 09:11

Останнім часом серед співробітників Генеральної прокуратури ми зустрічаємо все більше осіб молодого віку. Однак чи достатньо для реформування подібного органу лише зменшення середнього віку його співробітників? Адже, на жаль, деякі молоді співробітники достатньо швидко беруть приклад зі старих прокурорських кадрів.

| 29.07.2017 08:47

Ми вирішили уважніше придивитися до судді, яка фактично дала змогу втекти за кордон колезі, який досі перебуває під слідством.  Щодо судді Декаленко, вона вже має досвід винесення «правильних» рішень, зокрема, у справах щодо активістів Майдану. Загальновідомо, що ці рішення ухвалювалися на замовлення й під тиском із боку адміністрації Януковича, а судді чітко усвідомлювали невинність засуджених.

Загрузка...
| 27.07.2017 18:32

Директор АТ Механика Виталий Руденко, который постоянно козыряет «связями в Мининфраструктуры», призывал Запад не оказывать финансовую помощь нашей стране, пока Укрзализныця не возобновит контракт с его компанией В СМИ просочились сведения о запланированных на осень отставках в Кабмине. Эксперты сейчас обсуждают, кто может лишиться кресла.

| 27.07.2017 08:56

Саакашвили лишили украинского гражданства. Повод для этого – мол, он предоставил недостоверную информацию, не указав, что на него в Грузии заведено уголовное дело – выглядит даже не смешно, а откровенно издевательски. Можно подумать, что в Миграционной службе Украины этого не знали в 2015-м! Но это только на первый взгляд выглядит так, будто власть хотела избавиться от опасного конкурента. Нет, пару-тройку процентов Саакашвили со своим Движением мог бы «отгрызть» на выборах.

| 26.07.2017 09:11

Довгий час прокуратура використовувалася як орган лобіювання бізнесових чи навіть політичних інтересів. Абсолютно стандартною є схема, коли сумнівні бізнесмени влаштовують на роботу в прокуратуру своїх дітей чи інших родичів, так само доволі часто поводилися і політики – купуючи місця в ГПУ для того, щоб бути впевненими в своїй безпеці.

| 21.07.2017 09:09

За час проведення конкурсу до нового Верховного суду Громадська рада доброчесності дала 141 негативний висновок по кандидатах до Верховного суду. Вища кваліфікаційна комісія погодилася лише з 25 із них. Інших 116 кандидатів відправили на пленарні засідання. Але й на пленарних засіданнях Вища кваліфікаційна комісія суддів продовжує долати понад 73% негативних висновків Громадської ради доброчесності.

| 19.07.2017 09:16

Сьогодні в українському суспільстві існує попит на молодих, незалежних та незаангажованих державних службовців. Це ж стосується і прокуратури. Однак чи завжди в прокуратуру приходять саме такі кандидати – спробуємо сьогодні розібратися. Знайомтесь, прокурор управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях регіональної прокуратури Київської області – Чуйков Вадим Сергійович.

| 11.07.2017 09:13

1 березня 2016 року набрав чинності Закон про Державне бюро розслідування - орган, що розслідуватиме кримінальні провадження, у яких фігурують правоохоронці, судді та службовці найвищих рангів. Він перебере на себе функцію досудового слідства, яке зараз здійснює прокуратура, і остаточно сформується до 20 листопада 2017 року.

| 08.07.2017 09:29

Регламентний комітет Верховної Ради 6 і 7 липня розглянув подання генпрокурора Юрія Луценка про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт народних депутатів Максима Полякова (фракція «Народний фронт») та Борислава Розенблата (фракція «Блок Петра Порошенка»). За версією слідства, з метою отримання неправомірної вигоди вони внесли до Верховної Ради законопроекти щодо видобутку бурштину в інтересах компанії з Об’єднаних Арабських Еміратів «Фуджейра».

| 07.07.2017 09:32

Мы не распространяемся о нашей работе, потому что ребята из ССО — это молчаливые профессионалы. Если вы где-то слышите пусть даже о красивой успешной операции, значит, что-то пошло не так, мы не рассказываем и не показываем, что происходит. Наши ребята обеспечивают эффективность действий ударных подразделений, оперативно-тактических групп. Если те побеждают — значит, и мы побеждаем, если проигрывают — и мы проигрываем вместе с ними.

| 06.07.2017 08:57

В червні 2017 року Головний військовий прокурор Анатолій Матіос виступив із ініціативою звільнити від обов’язку електронного декларування всіх військових прокурорів, мотивуючи це  загрозою їхньому життю та життю їхніх родин. А перед тим понад  100 декларацій прокурорів зникли з сайту НАЗК.

| 03.07.2017 09:12

Однією із головних вимог суспільства після Революції Гідності було очищення правоохоронної системи від недоброчесних службовців. В першу чергу це стосувалося прокуратури, яка неодноразово, всупереч українському законодавству, відкривала справи проти активістів Майдану. Втім, очевидно, що за чотири роки повного очищення так і не відбулося.

| 02.07.2017 09:14

«Выходим на проектную мощность правоохранительной системы. Все, что было сделано за год при подготовке к этой проектной мощности, показывает динамику. Возврат 1,5 млрд. долларов "общака" предыдущего преступного режима, начало судебного процесса над Януковичем, спецконфискация Одесского нефтеперерабатывающего завода как орудия преступления члена ОПГ Курченко,   задержание, а потом и арест 23 руководителей налоговых администраций страны как первая волна. Все это показывает, что правоохранительная система начала разворачиваться.»

| 23.06.2017 09:32

Начальник пресс-службы Сил специальных операций Алексей Никифоров рассказал о том, как россияне задолго до Майдана готовились к аннексии Крыма, почему большинство его крымских сослуживцев осталось на полуострове и чем керченским морпехам пришлось заниматься на материке

| 13.06.2017 09:15

Один из аргументов сторонников "легалайза" — преследование граждан за небольшое количество травки для личного употребления порождает массовую коррупцию в правоохранительных органах. Начальник департамента по противодействию наркопреступности Нацполиции Андрей Кихтенко о "цифровых" наркотиках, "легалайзе" и подброшенной траве.

| 12.06.2017 09:08

06 червня Вища кваліфікаційна комісія суддів України (далі ВККС) почала у пленарному засіданні вирішувати питання про подолання т.зв. вето громадськості щодо 115 кандидатів у Верховний суд. На цьому етапі дуже важливо, щоб  ВККС об’єктивно та неупереджено розглянула кожен висновок Ради доброчесності та дала оцінку кожному наведеному у висновку факту.

| 07.06.2017 09:14

Конкурс до нового Верховного суду підійшов до свого заключного етапу – 26 травня останній день співбесід з кандидатами. Загалом в конкурсі приймали участь – діючі судді, адвокати та науковці. Однак одна із найцікавіших категорій учасників конкурсу – судді, які буквально за пів року до початку участі в конкурсі завершили суддівську кар’єру за власним бажанням. Що ж змушує їх повертатися до суддівської системи та приймати участь у конкурсі?

| 01.06.2017 09:30

Должность ректора высшего учебного заведения может быть очень прибыльной. Даже если вы не берете взятки. Заработок — это и сдача помещений в аренду, и выделение земли для застройщиков. И создание частных вузов-фантомов, выдающих почти такие же дипломы, как и государственные учреждения, только вот деньги идут в ваш карман.

| 29.05.2017 09:20

Аналізуючи кандидатів до нового Верховного суду, зазвичай ми більшу увагу приділяємо кандидатам-суддям, адже саме вони уособлюють стару суддівську систему. Однак чи всі представники НЕ із системи заслуговують на те, щоб увійти до нового найвищого судового органу? Адже і серед адвокатів, науковців та юристів можуть зустрічатися кандидати, щодо доброчесності яких виникають сумніви.

| 25.05.2017 09:17

У межах конкурсу до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду до наступного, другого етапу, допущено 112 кандидатів. Інші 87 учасників – не пройшли перший етап кваліфікаційного оцінювання, а відповідно – вибувають із конкурсу. Однією із кандидаток на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду, яку допущено до наступного етапу є Євграфова Єлизавета Павлівна - чинний суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.