влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

50 лет назад СССР танками задушил  «Пражскую весну»

50 лет назад СССР танками задушил «Пражскую весну»

Голосование

Ваше отношение к новой полиции:

Стало значительно лучше
Стало лучше, но незначительно
Ничего не изменилось кроме формы и названия
Стало еще хуже
...
Загрузка...
| 07.02.2018 09:11

Із провадженням електронного декларування на декларантів, у разі зазначення недостовірної інформації, може чекати не тільки адміністративна, але й кримінальна відповідальність. Саме тому, аналізуючи е-декларації чиновників, ми часто знаходимо те, про що вони «забували» в минулі роки.

| 03.02.2018 09:18

Згідно із законом судді можуть претендувати на чималу кількість гарантій та привілеїв від держави, один із них – службова квартира. Проте, право отримати житло від держави мають лише ті, кому це справді необхідно. Втім, часто трапляються випадки зловживання цим правом, коли судді не потребуютьпокращення житлових умов. Також службові квартири швидко приватизовуються та виходять із державної власності.

| 02.02.2018 14:38

"Езжай на Донбасс!" - именно этот "героический" призыв в августе 2014-го в кулуарах Верховной Рады повторил два десятка раз лидер Радикальной партии Олег Ляшко, обращаясь к мажоритарщику из Франковщины, главному менеджеру горнолыжного "Буковеля" Александру Шевченко. Повторял так непрерывно и PR-убедительно, что в результате получил от протеже Игоря Коломойского правый хук в челюсть, который послал главного радикала в безусловный нокаут.

| 26.01.2018 09:06

Полку драгоценных чиновников в Украине прибыло. В компанию к «бриллиантовым прокурорам» добавилась и «золотая ревизорша» - глава Государственной аудиторской службы Лидия Гаврилова. Вот только, несмотря на широкий медиарезонанс дела о золотых слитках, пани Гаврилова по большому счету не оправдала надежд ни падких на коррупционные разоблачения украинцев, ни следователей НАБУ. 

| 25.01.2018 09:10

Вміння купувати дороге майно задешево – навичка, володіти якою хотіло б чимало людей. Особливо ця риса цінувалася б серед бізнесменів. Однак чомусь найчастіше ми зустрічаємо це вміння серед держслужбовців, зокрема, суддів та прокурорів. Знайомтесь, суддя Апеляційного суду Тернопільської області – Людмила Галіян.

| 19.01.2018 09:13

В українських реаліях робота в державних органах вважається малооплачуваною. Не виняток і судова система, в якій офіційні заробітні плати суддів є відносно низькими. Та незважаючи на це, служителі Феміди все ж знаходять можливість не тільки купувати статки на мільйони, але й непогано заощаджувати.

| 12.01.2018 09:06

З усіх топ-чиновників, які за останні три роки отримали вироки, фактично у в’язниці півтора року провів екс-заступник Держсільгоспінспекції Ігор Немировський. Решта чиновників отримали більш м’які покарання, або ж вироки стосовно них не набули сили чи скасовані. Так, чинними вже є вироки стосовно п’яти топ-посадовців. Один з них отримав умовний термін, один – штраф, ще один звільнений від відбування арешту у зв’язку із закінченням строків давності, і ще двоє – уклали угоду зі слідством (деталі невідомі).  

| 11.01.2018 09:09

Прийнято вважати, що суддя повинен бути взірцем у суспільстві та дотримуватися усіх вимог закону та власної присяги. Однак у дійсності таких суддів знайти доволі важко. Натомість до більшості з них виникає ряд запитань з приводу професійної діяльності та способу життя. Знайомтесь, суддя Голосіївського районного суду м. Києва – Олександр Васильович Бойко.

| 04.01.2018 09:01

Депутати міськрад Вінницької області отримали по 500 гривень до Дня місцевого самоврядування. Кошти разом із подяками на бланку Верховної Ради роздавали від депутата Петра Юрчишина (БПП). У парламенті  повідомили, що таких грамот насправді не видавали. Юрчишин від роздачі готівки відхрестився. Щодо подяк на бланку парламенту, то представник БПП радить купувати такі в канцтоварах.

| 28.12.2017 09:14

Часто, працюючи все життя на державних посадах, українські чиновники все одно знаходять можливість придбати елітне майно: житлові будинки, квартири чи автомобілі. От тільки пояснити походження цих статків вони не можуть, адже ні вони самі, ні їхні батьки та родичі ніколи не займалися бізнесом, а, відповідно, великих доходів – не мали.

| 26.12.2017 09:13

Доволі багато представників суддівської системи працюють у ній ще з початку Незалежності України. За цей період до професійної діяльності та способу життя таких суддів накопичилося багато запитань. Сьогодні такі судді мають гарну можливість дати на них відповідь – адже вони проходять первинне кваліфікаційне оцінювання.

| 22.12.2017 09:33

Миллиардные тендеры, помощники, на которых записаны десятки фирм, обслуживание интересов олигархов — все это из жизни 20 народных депутатов транспортного комитета парламента. В общественном движении «Честно» подробно проанализировали декларации и связи двадцати народных депутатов транспортного комитета Верховной Рады. Здесь собрались одни из самых успешных бизнесменов, которые умеют и знают, как зарабатывать на государственных тендерах.

| 20.12.2017 09:12

У 2014 році тисячі суддів, призначених у часи Януковича, опинились в юридичному колапсі – їх 5-річні повноваження закінчилися, а Верховна рада, що на той час мала розглядати їх пожиттєве призначення – боялася розглядати питання суддів, яких ставили представники колишньої влади. Втім, у деяких суддів, які були призначені колишнім президентом у 2012 році, повноваження закінчуються лише зараз.

| 15.12.2017 09:11

«Промышленность растет, экспорт увеличивается, страна поднялась в международных рейтингах, полились инвестиции, строятся дороги». «Тотальное обнищание людей, геноцид, власть уничтожает население, 60% людей за чертой бедности, гиперинфляция». Так выглядит наша страна в выступлениях украинской власти и оппозиции. Кому верить?

| 12.12.2017 09:08

Аналізуючи декларації українських прокурорів, ми вже неодноразово зустрічали випадки, коли найдорожчим майном родини володіють неповнолітні діти. Південний регіон України – не виняток. Знайомтесь, заступник прокурора Одеської області – Юрій Володимирович Кічук.

| 09.12.2017 08:49

Попытка задержания Михеила Саакашвили в начале этой недели и задержание вчера — одно из самых ярких политических шоу в истории Украины. Напомним, как происходили попытки задержать известных политиков за последние несколько лет

| 06.12.2017 09:15

Явище, коли представники різних олігархічних та бізнес-груп намагалися влаштувати на роботу до правоохоронних органів, у тому числі Генеральної прокуратури, людей, які б виражали їх інтереси – дуже поширене. Особливо часто подібне можна було побачити у часи президентства Віктора Януковича, однак, чи змінилася ситуація зараз та куди поділися люди, що були в органах репрезентантами колишньої влади?

| 04.12.2017 09:12

Чотири будинки загальною площею 1285 м², 8 квартир, 3 автомобілі та декілька земельних ділянок–саме стільки майна можна побачити у декларації одного із працівників Генеральної прокуратури України. Його вартість сягає мільйони гривень, а от розмір доходів є значно меншими. Знайомтесь, начальник управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України Генеральної прокуратури України – Олександр Олександрович Лукашенко.

| 01.12.2017 09:11

Первинне кваліфікаційне оцінювання – етап, через який протягом двох років має пройти кожен суддя. Свої заявки на добровільне проходження оцінювання подали вже понад 1000 суддів. Серед них – як служителі Феміди зі столиці, так і представники регіонів, до способу життя яких іноді запитань не менше, ніж до їхніх київських колег. Знайомтесь, голова Апеляційного суду Житомирської області – Юрій Васильович Жизнєвський.

| 29.11.2017 09:13

До впровадження електронного декларування чиновники не несли жодної відповідальності за брехню у деклараціях. Саме тому там часто були відсутні родичі, рухоме чи не рухоме майно. Однак кримінальна відповідальність за недостовірні дані в декларації покращила пам'ять багатьом чиновникам.