влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

Монгольская тюрьма в ящике: как в этой стране наказывали за прелюбодеяния и бунты

Монгольская тюрьма в ящике: как в этой стране наказывали за прелюбодеяния и бунты

Голосование

Проводилась ли какая-либо проверка пожарной безопасности в том здании, где вы работаете?

да
нет
затрудняюсь ответить
...
Загрузка...
| 21.09.2017 09:09

27 липня 2017 року Вища кваліфікаційна комісія суддів затвердила рейтинг та оголосила імена переможців конкурсу до нового Верховного Суду – найвищої інстанції в судовій системі України. Особисто Президент та усі члени ВККС одноголосно заявляли про безпрецедентну відкритість конкурсу при відборі суддів. Варто відзначити, що подібний конкурс в Україні дійсно проводився вперше і рівень його відкритості відносно високий. Та чи достатньо цього?

| 18.09.2017 09:13

Відразу після Революції Гідності серед українських прокурорів поширилася «традиція» – чи то від страху можливої люстрації, чи просто намагаючись уникнути незручних запитань від журналістів та активістів, прокурори почали масово переписувати майно на своїх дітей чи подружжя. Подібне зустрічається не тільки в деклараціях київських прокурорів чи працівників Генеральної прокуратури, але й в інших регіонах України.

| 15.09.2017 08:26

Достоверно известно, что Юлия (по иным данным – Джульетт) Эдит Смерть (именно такую – пугающую и исполненную глубокого символизма – фамилию получила при рождении будущая Джун Мэнсфилд) появилась на свет 28 января 1901 (либо 1902) года в Австро-Венгрии, на Буковине, неподалеку от Черновцов, в местечке Русская Молдавица.

| 14.09.2017 09:13

Після запуску системи електронного декларування українське суспільство нарешті змогло побачити реальні статки та доходи державних чиновників. Утім, така відкритість не надто сподобалася державним службовцям, і вони почали масово переписувати своє майно на родичів. Власниками дорогих автомобілів та елітних маєтків стають батьки чиновників, їх подружжя чи навіть діти, інколи неповнолітні.

| 11.09.2017 09:15

82% кандидатів, які претендували стати суддями нового Верховного Суду, були представниками з різних регіонів України, крім Києва та Київської області. Втім, у підсумкових результатах конкурсу більше половини переможців, а саме – 73 зі 120 осіб, виявились із Києва та області. З оголошенням рейтингу 120 переможців на посади суддів Верховного Суду кандидати, які не потрапили до їх числа, будуть продовжувати працювати на своїх звичних посадах.

| 06.09.2017 09:11

Відразу після Революції Гідності громадськість очікувала на оновлення та реформування правоохоронних органів. Будь-які спроби призначити «старих» прокурорів чи міліціонерів на нові посади часто зустрічали опір місцевих громад. Утім, якщо спочатку старих представників правоохоронних органів вдавалося не допустити до керівних посад, то з часом ситуація змінилася, і їх потай призначали, тільки в уже інші правоохоронні структури.

| 04.09.2017 09:08

Непотизм – це доволі поширене явище в українському суспільстві, яке означає працевлаштування своїх родичів або знайомих на держаних посадах. У народі воно отримало іншу назву – «кумівство». Про це ганебне для демократичних країн явище неодноразово розповідали українські громадські діячі, журналісти та активісти.

| 31.08.2017 09:08

«В результате совместной операции ГПУ с «К» СБУ в Николаеве задержаны 5 человек, в том числе - лидер устойчивой преступной организации Титов, известный в криминальной среде как «Мультик» - такое сообщение генпрокурора Луценко 29 августа, мягко сказать удивило.  Никто не верил, что его задержат. Но это случилось, едва тот вернулся с отдыха в Хорватии.

| 30.08.2017 09:16

Цього року закінчується або вже закінчився трирічний термін можливого покарання більшості суддів, які виносили неправосудні рішення під час Майдану. Через повільність розгляду таких справ більшість із них уже уникнули будь-якого покарання. Але оскільки жоден із державних органів так і не зібрав повний перелік суддів, залучених до репресій щодо учасників протестів, то залишається частина суддів, які виносили неправосудні рішення, але й далі перебувають у тіні.

| 28.08.2017 09:11

«84% місцевих прокурорів, призначених Шокіним, раніше були районними прокурорами, і переважно працювали на таких посадах за президентства Віктора Януковича» – саме так оцінив реформу місцевих органів прокуратури заступник генпрокурора Віталій Касько. То ж і не дивно, що навіть попри значний «попит» на реформування цього правоохоронного органу після Революції Гідності, реформа – провалилася.

| 26.08.2017 08:41

23 августа в 6 часов утра из ИК-4 в городе Торжке Тверской области на свободу вышел Андрей Бубеев. Дело инженера из Твери Андрея Бубеева стало еще одним громким делом в огромной череде уголовных преследований за высказывания и репосты «ВКонтакте». В августе 2015 Бубеева осудили за репост на свою страницу «ВКонтакте» записей из групп «АТО», «Азов», «Вести Русского мира» и других — при том, что на тот момент в списке его друзей в социальной сети находилось 12 пользователей.

| 23.08.2017 08:55

Час від часу ми зустрічаємо інформацію про те, як населення тієї чи іншої області виступає проти недоброчесних, на їх думку, прокурорів. Часто така увага з боку громадськості стає причиною початку службового розслідування в результаті якого одіозну особистість знімають з посади в області.

| 21.08.2017 09:19

Однією зі змін, передбаченою судовою реформою 2016 року, була реорганізація Вищої ради юстиції та створення нового колегіального суддівського органу з розширеними повноваженнями – Вищої ради правосуддя (ВРП). Саме на Вищу раду правосуддя лягає відповідальність за формування професійного й доброчесного суддівського корпусу, а також відстоювання його незалежності. 

| 20.08.2017 09:22

Украина сегодня столкнулась с новыми, серьезнейшими вызовами: гибридная война со стороны РФ включает в себя нашествие «воров в законе» под руководством ФСБ, используемых для дестабилизации ситуации. При помощи спецслужб РФ в Украину ввозилось и ввозится оружие, боеприпасы, взрывчатка. Цель та же – дестабилизация.

| 14.08.2017 09:11

Часто в українських реаліях трапляються випадки, коли в правоохоронних органах працюють цілими сім’ями, а батьки намагаються влаштувати своїх дітей на свої ж посади. На жаль, подібні ситуації виникають і в органах прокуратури. Знайомтесь, Олег Володимирович Сенюк - військовий прокурор сил антитерористичної операції, чоловік прокурора ГПУ Віти Олександрівни Сенюк та зять екс-заступника генпрокурора Олександра Атаманюка.

| 10.08.2017 09:15

Майже одразу після Майдану українське суспільство почало вимагати негайного очищення та реформування правоохоронних органів, які в часи Майдану дискредитували себе безпринципністю та повною залежністю від політичної еліти. Утім, якщо результати очищення й реформування «старої» міліції в «нову» поліцію ми хоча б частково бачимо, то результати будь-яких змін в українській прокуратурі просто відсутні.

| 09.08.2017 09:13

«В сутки только в Киеве от 50 до 150 нарушений по 130-й статье. Хотя я понимаю, что это далеко не все. Откровенно говоря, бухают за рулем крепко. Причем те, кто не сталкивался, почему-то твердо убеждены, что если их поймают, они «порешают». ». Евгений Жуков,  руководитель департамента патрульной полиции Украины — о коррупции в полиции, войне на востоке и буднях новых патрульных.

| 08.08.2017 09:17

Часто в державних органах працюють цілими кланами, прокуратура – не виключення. Ми вирішили придивитися ближче до родинних зв’язків у Генеральній прокуратурі та тим, як ці зв’язки впливають на просування кар’єрними сходами. Знайомтесь, начальник відділу організації науково-методичної роботи управління організаційного забезпечення ГПУ – Олена Станіславівна Жукова.

| 04.08.2017 09:18

Судова реформа включає в себе не тільки набір суддів до нового Верховного суду, але і проведення кваліфікаційного оцінювання абсолютно всіх суддів, у тому числі й регіональних. Первинне кваліфікаційне оцінювання суддів розпочалося ще весною 2016 року, однак, через завантаження ВККС через нього пройшла лише невелика частина служителів Феміди, більшість яких була з київських судів.

| 31.07.2017 09:11

Останнім часом серед співробітників Генеральної прокуратури ми зустрічаємо все більше осіб молодого віку. Однак чи достатньо для реформування подібного органу лише зменшення середнього віку його співробітників? Адже, на жаль, деякі молоді співробітники достатньо швидко беруть приклад зі старих прокурорських кадрів.