влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

 Красный террор в фотографиях. Как чекисты уничтожали людей в Украине и не только (18+)

Красный террор в фотографиях. Как чекисты уничтожали людей в Украине и не только (18+)

Голосование

Какая судьба ждет Саакашвили в Украине?

Его депортируют в Грузию
Ему вернут гражданство
Ничего ему не будет, дело замнут - Тимошенко снова посадят
Его выдворят из Украины через 90 дней
...
| 27.07.2017 08:56

Саакашвили лишили украинского гражданства. Повод для этого – мол, он предоставил недостоверную информацию, не указав, что на него в Грузии заведено уголовное дело – выглядит даже не смешно, а откровенно издевательски. Можно подумать, что в Миграционной службе Украины этого не знали в 2015-м! Но это только на первый взгляд выглядит так, будто власть хотела избавиться от опасного конкурента. Нет, пару-тройку процентов Саакашвили со своим Движением мог бы «отгрызть» на выборах.

| 26.07.2017 09:11

Довгий час прокуратура використовувалася як орган лобіювання бізнесових чи навіть політичних інтересів. Абсолютно стандартною є схема, коли сумнівні бізнесмени влаштовують на роботу в прокуратуру своїх дітей чи інших родичів, так само доволі часто поводилися і політики – купуючи місця в ГПУ для того, щоб бути впевненими в своїй безпеці.

Загрузка...
| 21.07.2017 09:09

За час проведення конкурсу до нового Верховного суду Громадська рада доброчесності дала 141 негативний висновок по кандидатах до Верховного суду. Вища кваліфікаційна комісія погодилася лише з 25 із них. Інших 116 кандидатів відправили на пленарні засідання. Але й на пленарних засіданнях Вища кваліфікаційна комісія суддів продовжує долати понад 73% негативних висновків Громадської ради доброчесності.

| 19.07.2017 09:16

Сьогодні в українському суспільстві існує попит на молодих, незалежних та незаангажованих державних службовців. Це ж стосується і прокуратури. Однак чи завжди в прокуратуру приходять саме такі кандидати – спробуємо сьогодні розібратися. Знайомтесь, прокурор управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях регіональної прокуратури Київської області – Чуйков Вадим Сергійович.

| 11.07.2017 09:13

1 березня 2016 року набрав чинності Закон про Державне бюро розслідування - орган, що розслідуватиме кримінальні провадження, у яких фігурують правоохоронці, судді та службовці найвищих рангів. Він перебере на себе функцію досудового слідства, яке зараз здійснює прокуратура, і остаточно сформується до 20 листопада 2017 року.

| 08.07.2017 09:29

Регламентний комітет Верховної Ради 6 і 7 липня розглянув подання генпрокурора Юрія Луценка про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт народних депутатів Максима Полякова (фракція «Народний фронт») та Борислава Розенблата (фракція «Блок Петра Порошенка»). За версією слідства, з метою отримання неправомірної вигоди вони внесли до Верховної Ради законопроекти щодо видобутку бурштину в інтересах компанії з Об’єднаних Арабських Еміратів «Фуджейра».

| 07.07.2017 09:32

Мы не распространяемся о нашей работе, потому что ребята из ССО — это молчаливые профессионалы. Если вы где-то слышите пусть даже о красивой успешной операции, значит, что-то пошло не так, мы не рассказываем и не показываем, что происходит. Наши ребята обеспечивают эффективность действий ударных подразделений, оперативно-тактических групп. Если те побеждают — значит, и мы побеждаем, если проигрывают — и мы проигрываем вместе с ними.

| 06.07.2017 08:57

В червні 2017 року Головний військовий прокурор Анатолій Матіос виступив із ініціативою звільнити від обов’язку електронного декларування всіх військових прокурорів, мотивуючи це  загрозою їхньому життю та життю їхніх родин. А перед тим понад  100 декларацій прокурорів зникли з сайту НАЗК.

| 03.07.2017 09:12

Однією із головних вимог суспільства після Революції Гідності було очищення правоохоронної системи від недоброчесних службовців. В першу чергу це стосувалося прокуратури, яка неодноразово, всупереч українському законодавству, відкривала справи проти активістів Майдану. Втім, очевидно, що за чотири роки повного очищення так і не відбулося.

| 02.07.2017 09:14

«Выходим на проектную мощность правоохранительной системы. Все, что было сделано за год при подготовке к этой проектной мощности, показывает динамику. Возврат 1,5 млрд. долларов "общака" предыдущего преступного режима, начало судебного процесса над Януковичем, спецконфискация Одесского нефтеперерабатывающего завода как орудия преступления члена ОПГ Курченко,   задержание, а потом и арест 23 руководителей налоговых администраций страны как первая волна. Все это показывает, что правоохранительная система начала разворачиваться.»

| 23.06.2017 09:32

Начальник пресс-службы Сил специальных операций Алексей Никифоров рассказал о том, как россияне задолго до Майдана готовились к аннексии Крыма, почему большинство его крымских сослуживцев осталось на полуострове и чем керченским морпехам пришлось заниматься на материке

| 13.06.2017 09:15

Один из аргументов сторонников "легалайза" — преследование граждан за небольшое количество травки для личного употребления порождает массовую коррупцию в правоохранительных органах. Начальник департамента по противодействию наркопреступности Нацполиции Андрей Кихтенко о "цифровых" наркотиках, "легалайзе" и подброшенной траве.

| 12.06.2017 09:08

06 червня Вища кваліфікаційна комісія суддів України (далі ВККС) почала у пленарному засіданні вирішувати питання про подолання т.зв. вето громадськості щодо 115 кандидатів у Верховний суд. На цьому етапі дуже важливо, щоб  ВККС об’єктивно та неупереджено розглянула кожен висновок Ради доброчесності та дала оцінку кожному наведеному у висновку факту.

| 07.06.2017 09:14

Конкурс до нового Верховного суду підійшов до свого заключного етапу – 26 травня останній день співбесід з кандидатами. Загалом в конкурсі приймали участь – діючі судді, адвокати та науковці. Однак одна із найцікавіших категорій учасників конкурсу – судді, які буквально за пів року до початку участі в конкурсі завершили суддівську кар’єру за власним бажанням. Що ж змушує їх повертатися до суддівської системи та приймати участь у конкурсі?

| 01.06.2017 09:30

Должность ректора высшего учебного заведения может быть очень прибыльной. Даже если вы не берете взятки. Заработок — это и сдача помещений в аренду, и выделение земли для застройщиков. И создание частных вузов-фантомов, выдающих почти такие же дипломы, как и государственные учреждения, только вот деньги идут в ваш карман.

| 29.05.2017 09:20

Аналізуючи кандидатів до нового Верховного суду, зазвичай ми більшу увагу приділяємо кандидатам-суддям, адже саме вони уособлюють стару суддівську систему. Однак чи всі представники НЕ із системи заслуговують на те, щоб увійти до нового найвищого судового органу? Адже і серед адвокатів, науковців та юристів можуть зустрічатися кандидати, щодо доброчесності яких виникають сумніви.

| 25.05.2017 09:17

У межах конкурсу до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду до наступного, другого етапу, допущено 112 кандидатів. Інші 87 учасників – не пройшли перший етап кваліфікаційного оцінювання, а відповідно – вибувають із конкурсу. Однією із кандидаток на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду, яку допущено до наступного етапу є Євграфова Єлизавета Павлівна - чинний суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

| 22.05.2017 09:19

Триває конкурс до Верховного Суду України – касаційної інстанції в судовій системі України. Одним із етапів конкурсу є проходження кандидатами перевірки критеріям доброчесності та професійної етики у Громадській раді доброчесності. 27 квітня 2017 року останньою був затверджений висновок про невідповідність одного із кандидатів на посаду судді Верховного Суду – Федотова Ігоря В’ячеславовича.

| 19.05.2017 09:29

Глава Департамента киберполиции Украины Сергей Демедюк рассказал про общение в Европоле и Евроюсте, о жуликах-заключенных, не желающих на волю, о ложных сообщениях в адрес 12 миллионов возможных жертв и о настоящих кураторах суицидальных групп  "Синих китов" в российской социальной сети ВКонтакте.

| 15.05.2017 09:12

12 квітня 2017-го року Громадська рада доброчесності надала перші висновки стосовно кандидатів до Верховного суду України. Нагадаємо, що Громадська рада доброчесності створена для оцінки кандидатів критеріям професійної етики та доброчесності. У разі невідповідності цим критеріям Рада має право затвердити негативний висновок стосовно такого кандидата.