влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

Исправительная колония «Волчьи норы»: как живут осужденные за наркотики в Беларуси

Исправительная колония «Волчьи норы»: как живут осужденные за наркотики в Беларуси

Голосование

Какая судьба ждет Саакашвили в Украине?

Его депортируют в Грузию
Ему вернут гражданство
Ничего ему не будет, дело замнут - Тимошенко снова посадят
Его выдворят из Украины через 90 дней

Реклама

...
| 23.02.2017 09:15

Окрім конкурсу до нового Верховного суду зараз відбуваються й інші процеси, важливі для реформування судової системи. Одним з них є формування повного складу Вищої ради правосуддя – головного судового органу, що має призначати і звільняти усіх суддів України, а також бути суддею над суддями. 14-15 березня в Києві пройде З’їзд суддів України, де обиратимуть 6 членів Вищої ради правосуддя, тобто майже третину її складу.

| 17.02.2017 09:18

Новоназначеный глава Национальной полиции Сергей Князев посвятил работе в "криминальном отделе" - вначале милиции, затем - полиции - больше 20 лет.  На прошлой неделе Кабмин - по представлению главы МВД Арсена Авакова - назначил его новым главой Нацполиции. Кто такой Князев - отвечает сам Князев.

Загрузка...
| 16.02.2017 09:20

Більшість суддів що претендують на посаду судді нового Верховного суду, є діючими суддями. Однак трапляються й ті, що вже встигли побути на пенсії, а тепер вирішили повернутися служити Феміді. Знайомтесь, екс-суддя Вищого адміністративного суду – Сірош Микола Васильович. Микола Сірош почав свою кар’єру 1983-го року з посади судді Дніпровського районного суду.

| 13.02.2017 09:17

Відомо, що серед суддів зустрічаються цілі родини та династії. З ліквідацією Вищих спеціалізованих судів та створенням нового Верховного суду більшість суддів, які працювали там раніше, подали свої кандидатури до нового суду, те саме зробили і представники суддівських родин.

| 10.02.2017 09:19

Судья апелляционного суда города Киева Владимир Мельник вернул итальянке Марилен Пизуто конфискованный таможенниками миллион долларов, так как считает, что она не пыталась скрыть наличные от таможенников и не успела завершить правонарушение.

| 09.02.2017 09:19

В среду, 8 февраля, Кабинет министров назначил нового руководителя Национальной полиции. Место Хатии Деканоидзе, которое пустовало 3 месяца, занял 45-летний Сергей Князев, начальник Департамента уголовного розыска. Что же известно о главном полицейском страны?

| 08.02.2017 09:15

Запровадження електронного декларування та відкриття доступу до майнових реєстрів значно полегшило процес контролю за статками чиновників. Щодо суддів, то важливим інструментом стало також заповнення ними «декларації родинних зв’язків», де судді зобов’язанні вказати усіх родичів, що з 2011 року працювали на державних посадах, адвокатами чи нотаріусами.  

| 06.02.2017 09:14

Як відомо, окрім набору до новоствореного Верховного суду, в судовій системі нині відбувається іще один важливий процес – первинне кваліфікаційне оцінювання суддів. Протягом двох років його мають пройти усі судді, однак, із весни 2016 року кваліфікаційне оцінювання склали лише деякі з них.

| 02.02.2017 09:09

Свої кандидатури до нового Верховного суду подали не лише судді Вищих судів, але й судді, стаж роботи яких дозволяв це зробити. Напередодні старту першого етапу відбору до Верховного суду ми продовжуємо аналізувати та розповідати вам про кандидатів. Знайомтесь, суддя Приморського районного суду м. Одеси та кандидат на посаду судді Верховного суду – Попревич Віктор Михайлович.

| 01.02.2017 09:11

За час реалізації проекту нам уже траплялися судді, які будують біля свого будинку каплиці, та навіть судді, які самі живуть у будинках, подібних до церков. І ось, нарешті, будинок судді із власною церковкою не десь у Дніпрі чи Полтаві, а в Київській області. Знайомтесь, суддя Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ та кандидат на посаду судді Верховного суду – Лагнюк Микола Михайлович.

| 31.01.2017 09:23

У листопаді 2016 року ЗМІ опублікували шокуючу новину про те, що під Києвом зловмисники увірвалися до будинку судді Вищого господарського суду Мальвіни Данилової, застосували силу до неї та її цивільного чоловіка і викрали 500 тис. дол. США. Пізніше, у коментарі журналістам, голова ради суддів Валентина Симоненко заявила, що це вже третє пограбування суддів протягом недовгого часу, і виною всьому - електронні декларації, які заповнили судді.

| 30.01.2017 09:13

Ми вже неодноразово згадували про те, що серед суддів досить часто трапляються цілі родини, які присвятили своє життя служінню Феміді. «Декларації родинних зв’язків», які судді почали публікувати з 2016 року, значно полегшили виявлення таких родин. Адже тепер судді власноруч мають вказати всіх родичів, які працюють суддями, депутатами, в правоохоронних органах, є нотаріусами чи адвокатами.

| 27.01.2017 09:19

2016 року судді, окрім звичайної майнової декларації, почали також заповнювати та публікувати «декларацію родинних зв’язків». У ній суддя повинен вказати всіх родичів, які працюють суддями, депутатами, у правоохоронних органах, є нотаріусами чи адвокатами. Наразі цю декларацію заповнило небагато суддів. Однак, публікація таких декларацій є вкрай важливою для виявлення можливих корупційних зв’язків судді. Як, наприклад, у нашої наступної героїні.

| 26.01.2017 09:15

653 кандидата допущено до конкурсу на посаду судді Верховного Суду. 120 з цих кандидатів уже зовсім скоро можуть стати новими вершителями правосуддя в Україні. Ми продовжуємо аналізувати та розповідати вам про осіб, які виявили бажання працювати в новоствореному Верховному Суді. Особливу увагу ми звертаємо на тих кандидатів, які раніше довгий час працювали в судовій системі.

| 25.01.2017 09:17

Одним із найважливіших етапів судової реформи, який проходить зараз, є набір до Верховного суду. Його суддями претендують стати 653 кандидати, з них 71% - це колишні судді. Ми аналізуємо тих, хто зовсім скоро може стати суддею новоствореного Верховного суду. Знайомтесь, заступник голови Вищого господарського суду України - Кравчук Геннадій Анатолійович.

| 24.01.2017 09:14

Часто судді намагаються пояснити статки доходами успішного подружжя, батьків чи навіть дітей. Або ж просто намагаються приховати власне майно, переписуючи його на родичів. Втім, увага суспільства до даного питання, а також нові методи контролю та декларування залишають все менше можливостей для приховування майна.

| 23.01.2017 09:17

Електронне декларування дозволило подивитись на декларації суддів зовсім іншими очима і відкрило нам багато цікавого з того, що у старих деклараціях ми б не побачили, включаючи те, що старались приховати. А перед проходженням кваліфікаційного оцінювання багато суддів раптом вирішило піти у відставку і навіть просто звільнитись. Багато хто пов’язує такі дії з небажанням публічно пояснювати комісії походження своїх статків.

| 20.01.2017 09:18

Після перегляду статистики щодо готівкових коштів суддів та їх родин ми вирішили ретельніше придивитися до деяких з ТОПів цього рейтингу. Знайомтесь, голова Київського окружного адміністративного суду – Басай Олег Вікторович. Будучи вихідцем з Прикарпаття, Олег Вікторович розпочав свою суддівську кар’єру в окружному адміністративному суді Івано-Франківська, був призначений на цю посаду указом президента від 7 червня 2007 року.

| 19.01.2017 09:28

Суддя повинен бути прикладом неухильного додержання вимог закону і принципу верховенства права, присяги судді, а також дотримання високих стандартів поведінки. Це перше і головне правило, яке записане у Кодексі суддівської етики. Проте у деяких суддів дуже своєрідне розуміння цього обов’язку, бо вони є радше прикладом системного порушення законодавства та загальноприйнятих правил етики поведінки.

| 18.01.2017 09:11

Як відомо, весною 2016 року стартував важливий етап у реформуванні судової системи – кваліфікаційне оцінювання суддів. Основним завданням оцінювання є очищення судів від некомпетентних та недоброчесних суддів. Щоб зрозуміти, чи дійсно Вища кваліфікаційна комісія суддів, яка проводить оцінювання, справляється зі своїми функціями, ми продовжуємо аналізувати суддів, які вже його пройшли і були визнані достойними продовжувати вершити правосуддя. Чи дійсно вони такі?