влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

Монгольская тюрьма в ящике: как в этой стране наказывали за прелюбодеяния и бунты

Монгольская тюрьма в ящике: как в этой стране наказывали за прелюбодеяния и бунты

Голосование

Накажут ли наглых «мажоров» за создание аварийной ситуации и избиение депутата Найема

Да, в полном соответствии с Законом
Нет, денег хватит откупиться
Не знаю что и сказать
...
Загрузка...
| 21.08.2017 09:19

Однією зі змін, передбаченою судовою реформою 2016 року, була реорганізація Вищої ради юстиції та створення нового колегіального суддівського органу з розширеними повноваженнями – Вищої ради правосуддя (ВРП). Саме на Вищу раду правосуддя лягає відповідальність за формування професійного й доброчесного суддівського корпусу, а також відстоювання його незалежності. 

| 20.08.2017 09:22

Украина сегодня столкнулась с новыми, серьезнейшими вызовами: гибридная война со стороны РФ включает в себя нашествие «воров в законе» под руководством ФСБ, используемых для дестабилизации ситуации. При помощи спецслужб РФ в Украину ввозилось и ввозится оружие, боеприпасы, взрывчатка. Цель та же – дестабилизация.

| 14.08.2017 09:11

Часто в українських реаліях трапляються випадки, коли в правоохоронних органах працюють цілими сім’ями, а батьки намагаються влаштувати своїх дітей на свої ж посади. На жаль, подібні ситуації виникають і в органах прокуратури. Знайомтесь, Олег Володимирович Сенюк - військовий прокурор сил антитерористичної операції, чоловік прокурора ГПУ Віти Олександрівни Сенюк та зять екс-заступника генпрокурора Олександра Атаманюка.

| 10.08.2017 09:15

Майже одразу після Майдану українське суспільство почало вимагати негайного очищення та реформування правоохоронних органів, які в часи Майдану дискредитували себе безпринципністю та повною залежністю від політичної еліти. Утім, якщо результати очищення й реформування «старої» міліції в «нову» поліцію ми хоча б частково бачимо, то результати будь-яких змін в українській прокуратурі просто відсутні.

| 09.08.2017 09:13

«В сутки только в Киеве от 50 до 150 нарушений по 130-й статье. Хотя я понимаю, что это далеко не все. Откровенно говоря, бухают за рулем крепко. Причем те, кто не сталкивался, почему-то твердо убеждены, что если их поймают, они «порешают». ». Евгений Жуков,  руководитель департамента патрульной полиции Украины — о коррупции в полиции, войне на востоке и буднях новых патрульных.

| 08.08.2017 09:17

Часто в державних органах працюють цілими кланами, прокуратура – не виключення. Ми вирішили придивитися ближче до родинних зв’язків у Генеральній прокуратурі та тим, як ці зв’язки впливають на просування кар’єрними сходами. Знайомтесь, начальник відділу організації науково-методичної роботи управління організаційного забезпечення ГПУ – Олена Станіславівна Жукова.

| 04.08.2017 09:18

Судова реформа включає в себе не тільки набір суддів до нового Верховного суду, але і проведення кваліфікаційного оцінювання абсолютно всіх суддів, у тому числі й регіональних. Первинне кваліфікаційне оцінювання суддів розпочалося ще весною 2016 року, однак, через завантаження ВККС через нього пройшла лише невелика частина служителів Феміди, більшість яких була з київських судів.

| 31.07.2017 09:11

Останнім часом серед співробітників Генеральної прокуратури ми зустрічаємо все більше осіб молодого віку. Однак чи достатньо для реформування подібного органу лише зменшення середнього віку його співробітників? Адже, на жаль, деякі молоді співробітники достатньо швидко беруть приклад зі старих прокурорських кадрів.

| 29.07.2017 08:47

Ми вирішили уважніше придивитися до судді, яка фактично дала змогу втекти за кордон колезі, який досі перебуває під слідством.  Щодо судді Декаленко, вона вже має досвід винесення «правильних» рішень, зокрема, у справах щодо активістів Майдану. Загальновідомо, що ці рішення ухвалювалися на замовлення й під тиском із боку адміністрації Януковича, а судді чітко усвідомлювали невинність засуджених.

| 27.07.2017 18:32

Директор АТ Механика Виталий Руденко, который постоянно козыряет «связями в Мининфраструктуры», призывал Запад не оказывать финансовую помощь нашей стране, пока Укрзализныця не возобновит контракт с его компанией В СМИ просочились сведения о запланированных на осень отставках в Кабмине. Эксперты сейчас обсуждают, кто может лишиться кресла.

| 27.07.2017 08:56

Саакашвили лишили украинского гражданства. Повод для этого – мол, он предоставил недостоверную информацию, не указав, что на него в Грузии заведено уголовное дело – выглядит даже не смешно, а откровенно издевательски. Можно подумать, что в Миграционной службе Украины этого не знали в 2015-м! Но это только на первый взгляд выглядит так, будто власть хотела избавиться от опасного конкурента. Нет, пару-тройку процентов Саакашвили со своим Движением мог бы «отгрызть» на выборах.

| 26.07.2017 09:11

Довгий час прокуратура використовувалася як орган лобіювання бізнесових чи навіть політичних інтересів. Абсолютно стандартною є схема, коли сумнівні бізнесмени влаштовують на роботу в прокуратуру своїх дітей чи інших родичів, так само доволі часто поводилися і політики – купуючи місця в ГПУ для того, щоб бути впевненими в своїй безпеці.

| 21.07.2017 09:09

За час проведення конкурсу до нового Верховного суду Громадська рада доброчесності дала 141 негативний висновок по кандидатах до Верховного суду. Вища кваліфікаційна комісія погодилася лише з 25 із них. Інших 116 кандидатів відправили на пленарні засідання. Але й на пленарних засіданнях Вища кваліфікаційна комісія суддів продовжує долати понад 73% негативних висновків Громадської ради доброчесності.

| 19.07.2017 09:16

Сьогодні в українському суспільстві існує попит на молодих, незалежних та незаангажованих державних службовців. Це ж стосується і прокуратури. Однак чи завжди в прокуратуру приходять саме такі кандидати – спробуємо сьогодні розібратися. Знайомтесь, прокурор управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях регіональної прокуратури Київської області – Чуйков Вадим Сергійович.

| 11.07.2017 09:13

1 березня 2016 року набрав чинності Закон про Державне бюро розслідування - орган, що розслідуватиме кримінальні провадження, у яких фігурують правоохоронці, судді та службовці найвищих рангів. Він перебере на себе функцію досудового слідства, яке зараз здійснює прокуратура, і остаточно сформується до 20 листопада 2017 року.

| 08.07.2017 09:29

Регламентний комітет Верховної Ради 6 і 7 липня розглянув подання генпрокурора Юрія Луценка про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт народних депутатів Максима Полякова (фракція «Народний фронт») та Борислава Розенблата (фракція «Блок Петра Порошенка»). За версією слідства, з метою отримання неправомірної вигоди вони внесли до Верховної Ради законопроекти щодо видобутку бурштину в інтересах компанії з Об’єднаних Арабських Еміратів «Фуджейра».

| 07.07.2017 09:32

Мы не распространяемся о нашей работе, потому что ребята из ССО — это молчаливые профессионалы. Если вы где-то слышите пусть даже о красивой успешной операции, значит, что-то пошло не так, мы не рассказываем и не показываем, что происходит. Наши ребята обеспечивают эффективность действий ударных подразделений, оперативно-тактических групп. Если те побеждают — значит, и мы побеждаем, если проигрывают — и мы проигрываем вместе с ними.

| 06.07.2017 08:57

В червні 2017 року Головний військовий прокурор Анатолій Матіос виступив із ініціативою звільнити від обов’язку електронного декларування всіх військових прокурорів, мотивуючи це  загрозою їхньому життю та життю їхніх родин. А перед тим понад  100 декларацій прокурорів зникли з сайту НАЗК.

| 03.07.2017 09:12

Однією із головних вимог суспільства після Революції Гідності було очищення правоохоронної системи від недоброчесних службовців. В першу чергу це стосувалося прокуратури, яка неодноразово, всупереч українському законодавству, відкривала справи проти активістів Майдану. Втім, очевидно, що за чотири роки повного очищення так і не відбулося.

| 02.07.2017 09:14

«Выходим на проектную мощность правоохранительной системы. Все, что было сделано за год при подготовке к этой проектной мощности, показывает динамику. Возврат 1,5 млрд. долларов "общака" предыдущего преступного режима, начало судебного процесса над Януковичем, спецконфискация Одесского нефтеперерабатывающего завода как орудия преступления члена ОПГ Курченко,   задержание, а потом и арест 23 руководителей налоговых администраций страны как первая волна. Все это показывает, что правоохранительная система начала разворачиваться.»