До колонії – зі своїми наркотиками

На Херсонщині викрито працівника виправної колонії, який намагався пронести у виправний заклад пакунок з коноплею

Працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Херсонській області викрили факт зловживання службовим становищем з боку працівника установи з виконання покарань.

У середині лютого цього року був затриманий молодший інспектор відділу нагляду та безпеки однієї з виправних колоній, що розташована на території Херсонщини. 34-річний чоловік намагався пронести на територію виправної колонії пакунок з коноплею. Що це дійсно подрібнені стебла конопель — канабіс, підтвердив висновок експертів. Під час обшуку у будинку, де мешкав з родиною затриманий, було вилучено ще один пакунок з канабісом, підготовлений для передачі засудженим колонії.

Прокуратурою міста Херсон порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 364 Кримінального кодексу України. Враховуючи тяжкість скоєного злочину, молодшого інспектора було заарештовано.

До речі, це вже не перша кримінальна справа, порушена за матеріалами УБОЗ Херсонщини стосовно працівників установи з виконання покарань. У 2009 році на території тієї ж колонії також був затриманий молодший інспектор відділу нагляду і безпеки. За скоєння аналогічного злочину його притягнуто до кримінальної відповідальності і призначено покарання у вигляді обмеження волі терміном на 3 роки. Гіркий досвід колеги, як бачимо, не став у нагоді. Переслідуючи меркантильні інтереси, люди не тільки втрачають роботу, а й сідають за грати.

 

УБОЗ УМВС України в Херсонській області

Читайте также: