В Маріуполі затримано одного з ватажків «МГБ ДНР» та бойовика «СВД Беркут»

Заступника командира одного з підрозділів терористичного угруповання «МГБ ДНР» Служба безпеки України затримала в Маріуполі.

Як повідомляє Прес-центр СБ України, спеціалізація цього керованого російськими спецслужбами незаконного збройного формування – вибухи у місцях масового скупчення людей, залякування населення, теракти проти представників української влади та військових.

41-річний бойовик з червня 2014 року брав участь у військовому протистоянні на боці терористів, підшуковував спільників на підконтрольній Україні території, організовував ввезення зброї та вибухівки до Маріуполя. Мешканець Донецька був у безпосередньому підпорядкуванні «Іспанця» – другої особи в т.зв. «МГБ».

Також в районі проведення антитерористичної операції СБУ затримала бойовика терористичного формування «СВД Беркут», що брав участь у збройному конфлікті на сході України.

Зловмисник зізнався, що пройшов військову підготовку у російських інструкторів і служив стрілком у першій роті незаконного збройного формування. Бойовик охороняв центральне СІЗО Донецька, чергував на блокпості поблизу шахти Скочинського в Кіровському районі Донецька.

Також терорист повідомив, що в складі угруповання також є громадяни Російської Федерації.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

 

 

 

 

Читайте также: