Злочини та пригоди в Дніпропетровській області станом на 30.06.2015

Злочини та пригоди в Дніпропетровській області станом на 30 червня

29 червня до Апостолівського райвідділу міліції від чергового лікаря приймального відділення лікарні надійшло повідомлення про те, що бригадою швидкої медичної допомоги, з квартири по вул. Карла Маркса, у м. Зеленодольську, з проникаючим колото-різаним пораненням черевної порожнини було доставлено безробітного, 26-річного місцевого жителя. Чоловіка після надання медичної допомоги було госпіталізовано до реанімаційного відділення лікарні. Згідно з медичною довідкою, потерпілому було спричинено проникаюче колото-різане поранення черевної порожнини з пошкодженням тонкої кишки та внутрішньочеревною кровотечею. За вчинення злочину встановлений та доставлений до міліції безробітний, 35-річний громадянин. Того дня між зловмисником та невідомим йому чоловіком сталась сварка, яка переросла у бійку, в ході якої він витягнувши з кишені штанів металевий саморобний гвинтовий ключ та наніс один удар у живіт потерпілому, після чого з місця злочину втік.

За цим фактом слідчим відділом було внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

За грабіж майна у 53-річної громадянки, який мав місце 17 травня в Дніпропетровську був встановлений та опитаний безробітний, 43-річний місцевий житель. За цим фактом слідчим відділом було внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

За грабіж майна у 71-річної громадянки, який мав місце 27 травня в Дніпропетровську був встановлений та опитаний безробітний, 23-річний місцевий житель. За цим фактом слідчим відділом було внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

ВЗГ ГУМВС України в Дніпропетровській області

Читайте также: