У декількох держустановах Запоріжжя силовики провели обшуки

В Запоріжжі в департаменті з управлінням житловим господарством запорізької міської ради пройшли обшуки.

Про це повідомило місцеве видання 061 стало відомо з власних джерел.

обшук

Як повідомили в прес-службі обласної поліції, обшуки проводять співробітники прокуратури Запорізької області, спільно з управлінням захисту економіки Національної поліції в Запорізькій області в рамках кримінального провадження по фактах 2012-2015 років.

Обшук проходив в кабінеті директора департаменту Сергія Польового. Правоохоронці, що працювали в будівлі, обшуки не коментували, але з власних джерел 061 стало відомо, що в ухвалі про обшук фігурують фірми «Запоріжзв’язоксервіс» та ГЮСС, що належать бізнесмену Юрію Коміссарову. Його звинувачують в тому, що він «налагодив схему подвійної оплати послуг комунальних підприємств з боку населення» в часи, коли містом керував Олександр Сін.

Також сьогодні, 9 листопада, співробітники Служби безпеки України провели обшук в приміщенні департамента екології та природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації. Про це виданню 061 повідомив прес-секретар запорізької СБУ Сергій Левченко. Обшуки проходили у зв’язку з кримінальною справою, яку відкрили по факту мору риби в Молочному лимані, а також по ряду інших фактів діяльності екологічного департаменту. Подробиць поки не розголошують.

У вересні на Молочному лимані загинули близько 40 тісяч осіб піленгасу. Це відбулось через те, що підрядники не розчистили промоїну між лиманом та Азовським морем. // «Аргумент»

Читайте также: