Найбільш резонансні злочини та події на Одещині за 09.11.2017

 Найбільш резонансні злочини та події на Одещині за 09.11.2017

До Ізмаїльського відділу поліції із заявою звернулась 20-річна жінка, яка повідомила, що невідома особа, знаходячись у приміщенні магазину, скоїла крадіжку косметики. Вжитими заходами була встановлена 23-річна мешканка міста. Викрадене майно вилучено. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

До чергової частини Ізмаїльського відділу поліції звернувся 46-річний мешканець міста, який повідомив, що невідома особа проникла на подвір’я його  будинку, звідки скоїла крадіжку велосипеду. Проведеними заходами був встановлений раніше судимий 41-річний чоловік. Викрадений велосипед повернуто власнику. Розпочато кримінальне провадження за ознаками ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

До Суворовського відділу поліції надійшла заява 48-річного заступника керівника магазина про те, що невідома особа з прилавка викрала  шампуні у кількості 9 штук. Сума збитку – 699 гривень. В ході проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські в скоєнні вказаного правопорушення викрили 29-річного чоловіка, від якого отримано правдиві свідчення та вилучено речові докази.

ВК ГУНП в Одеській області

Читайте также: