На Львівщині правоохоронці викрили комерсанта у незаконному захопленні землі

Встановлено, що зловмисник заволодів земельною ділянкою із нерухомістю на підставі підробленого рішення суду.

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області за процесуального керівництва обласної прокуратури встановили, що директор одного із приватних підприємств незаконно заволодів земельною ділянкою неподалік Львова. Загальна площа ділянки з розташованим на ній житловим будинком становить 0,2 га.

полиция

Заволодіння відбулось у 2011 році на підставі підробленого рішення одного із районних судів за цивільним позовом про відшкодування матеріальних збитків. Поліцейські встановили, що такого провадження у зазначеному суді не перебувало. За експертною оцінкою ринкова вартість захопленої землі із нерухомістю становила понад 1 100 000 гривень.

У подальшому захоплена земля із нерухомістю була внесена до статутного фонду новоствореного приватного підприємства і на ній планувалось зведення багатоквартирного житлового будинку.

Комерсанту повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190 (Шахрайство у великих розмірах), ч. 4 ст. 358 (Використання підроблених документів) та ч. 1 ст. 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, що загрожує зловмиснику –позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Суд обрав для нього міру запобіжного заходу — тримання під вартою. Як альтернатива — застава у розмірі 806 тисяч гривень.

Відділ комунікації поліції Львівської області
за матеріалами УЗЕ у Львівській області

 

Читайте также: