Запорізькі поліцейські викрили чоловіка, який організував онлайн-порностудію

Поліцейські Запорізької області припинили діяльність онлайн-студії, де виготовлялась та розповсюджувалась відеопродукція порнографічного характеру.

24 квітня працівники Слідчого управління та Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного Управління Національної поліції в Запорізькі області викрили діяльність он-лайн студії по виготовленню та розповсюдженню продукції порнографічного характеру в режимі реального часу за грошову винагороду.

порностудия

Встановлено, що на території міста Запоріжжя 28-річний чоловік орендував квартиру, де позмінно працювали три дівчини. Останні з використанням комп’ютера здійснювали авторизований вхід на тематичний сайт в мережі Інтернет, де шляхом демонстрації статевих органів та імітації статевого акту створювали ефіри з контентом порнографічного характеру, за що отримували грошову винагороду від користувачів сайту.

 

Слідчі та оперативники провели санкціонований обшук в одній з квартир в районі Запоріжжя. Правоохоронці вилучили: комп’ютернау техніку, через яку здійснювалось розповсюдження порнографічного контенту, веб-камеру, мобільні телефони та інші речові докази.

Відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.301 (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України.

На даний час проводиться комплекс оперативно-розшукових заходів щодо встановлення усіх осіб, причетних до вчинення вказаного кримінального правопорушення.

 

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Читайте также: