Найбільш резонансні злочини та події на Одещині за 25.04.18

 Найбільш резонансні злочини та події на Одещині за 25.04.18

Працівниками Чорноморського відділення поліції Овідіопольського відділу поліції у вчиненні крадіжки ноутбуку з квартири місцевої жительки викрили 35-річну знайому потерпілої, яка надала правдиві свідчення. Викрадене вилучено та повернуто власниці.

полиция

До Суворовського відділу поліції звернувся 45-річний одесит, який повідомив, що у нічний час доби невідома особа викрала у нього мопед. Сума збитку становить п’ять тисяч гривень. В ході оперативно-розшукових заходів у скоєнні вказаного правопорушення поліцейські викрили 27-річного чоловіка, який надав правдиві свідчення.

До Овідіопольського відділу поліції в ході проведення місячника добровільної здачі зброї та боєприпасів звернувся житель с. Прилиманське, який добровільно видав мисливську гладкоствольну рушницю для подальшого оформлення на себе.

До Подільського відділу поліції в ході проведення місячника добровільної здачі зброї та боєприпасів звернувся 38-річний місцевий житель, який видав мисливський карабін для подальшого знищення.

Під час проведення санкціонованого обшуку у помешканні 45-річного місцевого жителя працівниками Білгород-Дністровського відділу поліції виявлено та вилучено паперовий згорток вагою близько 50 грамів з речовиною рослинного походження, схожою на марихуану. Вилучене направлено до Одеського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру на експертизу.

До Малиновського відділу поліції в ході проведення місячника добровільної здачі зброї та боєприпасів звернулась 45-річна одеситка, яка видала мисливську рушницю свого покійного чоловіка для подальшого оформлення на себе.

До Тарутинського відділення поліції Арцизького відділу поліції в ході проведення місячника добровільної здачі зброї та боєприпасів звернувся 41-річний чоловік, який видав дві мисливські гладкоствольні рушниці для подальшої реєстрації на себе.

ВК ГУНП в Одеській області

Читайте также: