Військовою прокуратурою забезпечено повернення у державну власність нерухомості у Львові

Так, після тривалих судових розглядів та здійснення виконавчих дій, військовою прокуратурою Центрального регіону остаточно виконано рішення суду щодо повернення до державної власності нерухомого майна філії Концерну «Військторгсервіс» у місті Львів.

Передумовою цьому слугувало незаконне відчуження у 2008 році колишнім керівником львівської філії «Військторгсервісу» нежитлових приміщень на підставі договору купівлі-продажу одному з комерційних підприємств.
 
Відреагувавши на виявлені порушення в ході відчуження нерухомості, військова прокуратура Центрального регіону України в інтересах держави в особі Міністерства оборони України та Концерну «Військторгсервіс» до комерційного підприємства, яке незаконно заволоділо вищевказаним нерухомим майном, ще в 2013 році пред’явила позовну заяву про визнання недійсним договору купівлі-продажу та витребування нерухомого майна у повне господарське відання Концерну.
 
Отже, завдяки роботі військових прокурорів Центрального регіону України, у державну власність повернуто нежитлові приміщення за адресою: м. Львів, вул. Татарбунарська, 14, загальною площею 359,4 м2, вартістю понад 500 тисяч гривень.
 
Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

Читайте также: