Чергового учасника проведення так званого «референдуму» про «ЛНР» судитимуть на Луганщині

Прокуратурою Луганської області до суду направлено обвинувальний акт стосовно мешканця Луганщини за фактом участі в проведенні так званого «Референдуму щодо підтримки акту про державну самостійність «ЛНР», тобто вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України (умисні дії, вчинені за попередньою змовою групою осіб, направлені на зміну меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України)

 

Встановлено, що у травні 2014 року мешканець одного з селищ Новоайдарського району Луганської області погодився взяти участь у проведенні так званого «референдуму» на підтримку акту про державну самостійність «ЛНР» в якості члена комісії.

Діючи разом з іншими членами так званої «виборчої комісії» та виконуючи покладені на нього обов’язки, чоловік активно сприяв проведенню вказаного «заходу», а саме заповнював відомості та видавав бюлетені виборцям на так званій «виборчій дільниці», тобто вчиняв умисні дії, направлені на зміну меж державного кордону та територіальної цілісності України.

Під час досудового розслідування підозрюваний повністю визнав свою провину у вчиненні вказаного кримінального правопорушення, щиро розкаявся, активно сприяв розкриттю злочину та викриттю інших співучасників.

Наразі обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні з угодою про визнання винуватості направлено до суду.

 

Довідково: санкція ч. 2 ст. 110 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна або без такої.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

Читайте также: