Військовою прокуратурою на Кіровоградщині затримано хабарника-«рєшалу»

Військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону Південного регіону України спільно зі співробітниками Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області під час вимагання неправомірної вигоди, викрито злочинну діяльність громадянина.

Установлено, що за вплив на голову Гайворонської РДА щодо вирішення питання про передачу в оренду приміщення, яке перебуває у комунальній власності м. Гайворона Кіровоградської області, чоловік вимагав від іншого громадянина неправомірну вигоду в сумі 85 тис грн.

затримання

23.05.2018 безпосередньо під час передачі першої частини обумовленої суми хабара в розмірі 40 тис грн, вказану особу затримано правоохоронцями.

У ході проведення обшуку в помешканні зловмисника грошові кошти, які він отримав за вирішення вищевказаного питання, вилучено працівниками правоохоронних органів.

Наразі військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону вирішується питання щодо повідомлення затриманій особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 (зловживання впливом) КК України та готується клопотання до суду щодо обрання запобіжного заходу.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Читайте также: