У Дніпрі посадовця виправної колонії затримали за надання хабара поліцейському

Заступник начальника однієї з установи виконання покарання був викритий поліцією Дніпра у порушенні вимог фінансового контролю. Сподіваючись, що колеги-правоохоронці підуть на поступки і відповідальності можна буде уникнути, чиновник запропонував працівникові поліції вирішити питання в обхід закону. Співробітника в’язниці затримали після передачі хабара.

До Дніпропетровського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України звернувся оперуповноважений Управління захисту економіки у Дніпропетровській області ДЗЕ НПУ з повідомленням про правопорушення.

хабар

31-річний капітан поліції повідомив, що заступник начальника однієї з місцевих виправних колоній намагається втягнути його до корупційних дій. Співробітник державної установи, якого викрили у порушеннях звіту щорічного фінансового контролю, запропонував хабар за уникнення адміністративної відповідальності.

За матеріалами внутрішньої безпеки Нацполіції військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону було розпочато кримінальне провадження за фактом пропозиції неправомірної вигоди та визначено органом досудового розслідування слідчий відділ відділу спеціальної поліції області.

Посадовець державної установи запросив поліцейського на зустріч до кав’ярні та передав 500 доларів США, у якості відплати за непритягнення до адміністративної відповідальності. На місці події факт передачі хабара задокументували працівники внутрішньої безпеки та захисту економіки Нацполіції, слідчі спеціальної поліції Дніпропетровщини та військової прокуратури.

 

 

 

За вчинення тепер уже кримінального правопорушення службовця затримали в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Подальшу долю фігуранта вирішить суд.

Департамент внутрішньої безпеки
Національної поліції України

Читайте также: