Підприємець привласнив понад ₴2,3 млн., виділених на будівництво очисних споруд під Києвом

За процесуального керівництва прокуратури міста Києва слідчим управлінням ГУ НП у м. Києві за оперативного супроводження УЗЕ у місті Києві Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрито приватного підприємця, який під час будівництва гідровузла мікрорайону Бортничі незаконно заволодів державними коштами у сумі понад 2 млн 390 тис. гривень.

В ході досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом службової недбалості директора КП «Позняки-Інвест» під час будівництва очисних споруд у мікрорайоні Бортничі, встановлено, що 40-річний підприємець, виконуючи функцію підрядника під час виконання вказаних робіт, склав завідомо неправдиві документи щодо їх вартості.

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

Так, відповідно до актів приймання будівельних робіт, які фактично не були виконані в повному обсязі, на рахунки підрядника в період березень 2011 – травень 2013 було зайво сплачено понад 2 млн 390 тис. гривень державних коштів.

Наразі підприємцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Читайте также: