До довічного ув’язнення та 14 років позбавлення волі засуджено жителів Київщини, які у складі ОЗГ здійснили розбійний напад на подружжя з Буковини

Прокуратура Чернівецької області підтримала обвинувачення під час судового розгляду у кримінальному провадженні відносно організатора та учасника організованої злочинної групи (банди) за обвинуваченням їх в умисному вбивстві з корисливих мотивів, розбої, спрямованому на заволодіння майном в особливо великих розмірах, бандитизмі, незаконному поводженні зі зброєю та незаконному заволодінні транспортним засобом.

Нагадаємо, 08.12.2015 організована злочинна група у складі 4-ох осіб вчинила розбійний напад на подружжя у селі Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області. Під час скоєння даного злочину було вбито господаря будинку, його дружині завдано легкі тілесні ушкодження, також зловмисники заволоділи майном подружжя на суму понад 800 тис грн.

Смертельне вогнепальне порання на місці злочину отримав один із нападників. У ході досудового розслідування стало відомо, що його випадково застрелив один із членів банди.

Завдяки злагодженим діям правоохоронців, організатор злочинного угрупування (киянин) та його спільник (житель Київської області) були затримані. Ще один із учасників банди перебуває у розшуку.

Під час санкціонованого обшуку у затриманих було виявлено та вилучено пістолет-кулемет; 2 магазина АКМ; 2 магазина під набій 7,62 мм ТТ; 2 ножі; кастет; 205 набоїв та 37 гільз.

Крім того, в ході досудового розслідування встановлено, що члени вказаного злочинного угрупування в липні 2015 року вчинили розбійний напад на жителя Київської області, в ході якого заволоділи майном потерпілого на суму понад 280 тис грн.

Садгірський районний суд м. Чернівці погодився з доводами прокурорів та засудив організатора банди до довічного ув’язнення, а його спільника до 14 років позбавлення волі.

Крім того, засудженні зобов’язані відшкодувати майже 900 тис грн матеріальної шкоди дружині загиблого чоловіка з Великого Кучурова, а організатор ОЗГ має сплатити понад 300 тис грн матеріальної та моральної шкоди потерпілому з Києва.

Рішення суду ще не набрало законної сили.

Прес-служба прокуратури Чернівецької області

Читайте также: