Двох патрульних поліцейських у Києві затримано за вимагання хабарів (фото)

Працівники внутрішньої безпеки НПУ за сприяння керівництва Департаменту патрульної поліції НПУ, у взаємодії з СБУ та прокуратурою столиці, затримали на одержанні 9,9 тисяч гривень у якості хабара двох співробітників патрульної поліції. Встановлено, що поліцейські вдавалися до протиправних дій неодноразово.

За оперативною інформаціє Київського міського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ столичною прокуратурою було розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди окремими співробітниками Управління патрульної поліції у місті Києві.

Гроші патрульні вимагали з водіїв за непритягнення їх до адміністративної відповідальності. Хабарництво стало систематичною «звичкою» для 26-річного старшого лейтенанта та 25-річного лейтенанта поліції.

Спільно з керівництвом Департаменту патрульної поліції та слідчими ГУСБУ у Києві та Київській області працівники внутрішньої безпеки НПУ задокументували факт отримання напарниками 3,8 тисяч гривень з водія. Наступного разу патрульні одержали неправомірну вигоду у розмірі 9,9 тисяч гривень.

Відразу після передачі коштів поліцейських затримали в порядку ст.208 КПК України.

Наразі готується оголошення підозри фігурантам та обрання запобіжного заходу. За корупційні дії затриманим загрожує позбавлення волі.

Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України

Читайте также: