Керівника відділення банку підозрюють у підробленні депозитних договорів та привласненні понад ₴180 тис.

Прокуратурою Житомирської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем директором відділення банку та підробленні банківських документів з метою заволодіння грошовими коштами вкладників.

У понеділок, 26 листопада 2018 року, за погодженням із процесуальним прокурором, особі повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. ч. 1, 2 ст. 200 (незаконні дії з документами, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків), ч. ч. 3, 4 ст. 191 (привласнення майна у великому розмірі шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Під час досудового розслідування установлено, вказана особа систематично, протягом 2014 року, підробляла документи та інші засоби доступу до банківських рахунків, які використовувала для привласнення коштів вкладників.

З метою приховання злочинних дій зловмисниця видавала клієнтам банку завідомо підроблені договори про відкриття депозитних рахунків. Усього підозрювана присвоїла понад 180 тис грн.

Злочинні дії банківського працівника викрито та припинено завдяки спільним злагодженим діям слідчих та прокурорів за оперативного супроводу Управління захисту економіки в Житомирській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Наразі триває досудове розслідування, яке проводить слідче управління Головного Управління Національної поліції в області.
Додатково: санкція найсуворішої з інкримінованих статей (ч. 4 ст. 191) передбачає покарання — позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Прес-служба прокуратури Житомирської області

Читайте также: