На Київщині працівника поліції викрито під час отримання хабара

За процесуального керівництва прокуратури області слідчими ТУ ДБР, розташованого у місті Києві спільно з ГУ БКОЗ СБ України та ДВБ Національної поліції України, під час отримання неправомірної вигоди в розмірі 5 тисяч гривень викрито т.в.о. заступника начальника відділу превенції одного із територіальних відділів поліції на території Київщини.

У ході досудового розслідування встановлено, що службова особа правоохоронного органу вимагала та отримала від громадянина неправомірну вигоду за нездійснення перешкоджань у здійсненні підприємницької діяльності, нескладання адміністративного протоколу та подальший «захист» від дільничних офіцерів територіального відділу поліції, а також від патрульної поліції.

Дана неправомірна вимога повинна була сплачуватися щомісячно в розмірі 5 тисяч гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Наразі вирішується питання про повідомлення про підозру правоохоронцю та обрання йому запобіжного заходу.
Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прокуратура Київської області

Читайте также: