На Миколаївщині на систематичному хабарництві викрили керівника державної районної ветеринарної лікарні

Співробітники Служби безпеки України спільно зі слідчими поліції та під процесуальним керівництвом прокуратури викрили на Миколаївщині на систематичному отриманні хабарів керівника державної районної лікарні ветеринарної медицини.

Правоохоронці встановили, що посадовець у змові із підлеглими підробляв висновки ветеринарно-санітарної експертизи без проведення належних аналізів м’ясної продукції для реалізації населенню.

Ділок разом зі спільниками налагодив видачу фіктивних дозвільних документів на транспортування та реалізацію м’яса в регіоні у той час, коли на Миколаївщині періодично спалахують захворювання на африканську чуму свиней, створюючи безпосередню небезпеку для життя та здоров’я громадян.

Правоохоронці затримали головного лікаря у власному робочому кабінеті під час отримання від місцевого фермера 10,6 тисяч гривень за видачу необхідних дозволів.

Наразі у межах розпочатого за ч. 3 ст. 368 КК України кримінального провадження тривають невідкладні слідчі дії. Встановлюється коло осіб причетних до оборудки.

Служба безпеки України

Читайте также: