Повідомлено про підозру учасникам ОЗГ, яка займалась реалізацією фальсифікованого алкоголю під виглядом відомих світових брендів

Прокуратурою Вінницької області повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190, ч. ч. 1, 2 ст. 204, ч. 3 ст. 229, ч. 3 ст. 209 КК України, чотирьом громадянам, які у складі організованої злочинної групи здійснювали незаконний збут фальсифікованих алкогольних напоїв, шахрайство, незаконне використання знака для товарів і послуг, а отримані від незаконної діяльності кошти легалізовували.

Як раніше повідомлялось, у ході проведення досудового розслідування, працівниками прокуратури Вінницької області, відділу протидії кіберзлочинам у Вінницькій області Подільського управління кіберполіції Національної поліції України, слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Вінницькій області та міжрайонного оперативно-розшукового відділу Південного регіонального управління Держприкордонслужби України, виявлено злочинну групу осіб, яка здійснювала за допомогою веб-ресурсів реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв під виглядом продукції відомих світових брендів.

За результатами злагодженої співпраці та спланованих заходів, на підставі ухвал суду, проведено 12 обшуків на території Вінницької області та 2 обшуки на території Хмельницької області. Виявлено та вилучено понад 11 тис літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, розфасованих в упаковки типу «bag-in-box» орієнтовною вартістю 2 млн 625 тис грн, 2 автомобілі, якими здійснювалось їх транспортування, жорсткі диски, системне обладнання та мобільні термінали, за допомогою яких здійснювалось адміністрування інтернет сайтів, а також понад 574 тис грн, здобутих злочинним шляхом.

Наразі діяльність злочинної групи припинено.

Прокуратурою Вінницької області до суду подано клопотання про застосування до підозрюваних запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Прес-служба прокуратури Вінницької області

Читайте также: