Повідомлено про підозру двом особам, які за попередньою змовою заволоділи державною квартирою за півмільйона гривень

За процесуального керівництва Білоцерківської місцевої прокуратури Київської області органами поліції розслідується кримінальне провадження за підозрою у вчиненні 35 – річною жителькою м. Біла Церква та її спільноком, кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 162, ч. 3 ст. 358 КК України.

Йдеться зокрема, про заволодіння чужим майном, шляхом обману (шахрайство), вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах; незаконне виселення, що порушує недоторканості житла громадян, вчинене за попередньою змовою групою осіб, а також підроблення іншого офіційного документа, який видається та посвідчується установою, який надає права, з метою використання його підроблювачем чи іншою особою, вчиненні за попередньою змовою групою осіб.

Під час досудового розслідування встановлено, що в березні 2017 року вказана особа спільно з іншими підозрюваним, заволоділи чужою квартирою в м. Біла Церква, Київської області.

Для цього зловмисники використали, напередодні викрадений паспорт потерпілої, яка була зареєстрована в даній квартирі, однак без права приватної власності. За допомогою переклеювання фотографії в паспорті, підозрювані шляхом обману, організували зняття з місця реєстрації власницю квартири, а в подальшому й оформлення на одного із них права власності на дане помешкання.

Таким чином, останні заволоділи квартирою, яка на праві приватної власності належала державі в особі Білоцерківської міської ради ,чим завдали матеріальної шкоди в особливо великих розмірах на загальну суму понад 500 тис.грн.

Прес-служба прокуратури Київської області

Читайте также: