У Миколаєві жінка реалізовувала підроблені годинники з логотипами відомих брендів. Збиток – ₴30 млн.

Виявилось, що 43-річна зловмисниця постачала якісну підробку у магазин, розташований у торгівельно-розважальному центрі Миколаєва, допоки до поліції не почали звертатись представники брендових компаній в Україні. За попередньою оцінкою сума завданих збитків сягає 30 мільйонів гривень.

Заявники повідомили, що підприємець реалізує годинники лише зовні схожі на оригінальні, чим порушує їхні авторські права та ганьбить репутацію, що призводить до збитків.

Співробітники Центрального відділу поліції спільно із миколаївськими кіберполіцейськими провели ряд оперативних заходів та задокументували дев’ять фактів незаконної реалізації зазначеного товару місцевою мешканкою.

Під час проведення слідчих дій правоохоронці вилучили 140 годинників та направили їх на дослідження. За висновками чисельних експертиз аксесуари не є оригіналом та містять ознаки підробки відомих товарних марок.

Слідчим відділенням Центрального ВП ГУНП в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 229 КК України «Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару». Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до п’ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Наразі справу скеровано до суду.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

Читайте также: