Міністри внутрішніх справ України та Сінгапуру домовилися про співпрацю підрозділів кіберполіції 

В ході офіційної зустрічі сторони обговорили гібридні загрози і домовилися про співпрацю підрозділів кіберполіції.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і міністр внутрішніх справ Сінгапуру К. Шанмугам під час офіційної зустрічі 29 жовтня в Сінгапурі обговорили гібридні загрози в сучасному світі і домовилися про співпрацю підрозділів кіберполіції.

«Ми живемо в світі гібридних загроз. Тенденція щодо розвитку кіберзлочинів, кіберзагроз в нашій країні, також як і у вас, зростає. Ми різко підсилюємо компоненту з метою протидії цій категорії злочинів. І ми дуже зацікавлені в партнерстві у всіх його проявах», — сказав Арсен Аваков.

Арсен Аваков підкреслив, що Україна і Сінгапур знаходяться в схожих ситуаціях – мають великого сусіда із схожим культурним і мовним контекстом: «Але вас не атакують так, як Україну. На жаль, за 5 років ми отримали величезний досвід протидії кібератакам в тому числі. І це дуже правильно, що ви ретельно готуєтеся до можливих загроз, починаючи від фішингових атак і закінчуючи розповсюдженням фейк ньюз і втручанням в роботу держустанов».

У свою чергу голова Нацполіціі Сергій Князєв підкреслив, що одним з головних елементів у протидії гібриднії війні виступає кіберполіція: «Це відносно недавно створений підрозділ показує відмінні результати роботи. У кіберполііціі працюють добре підготовлені люди, які володіють найсучаснішим інструментарієм і готові протистояти будь-якій хакерській атаці»

В ході зустрічі сторони підписали спільну заяву про поглиблену співпрацю в сфері безпеки і домовилися вивчити можливості подальшого розвитку взаємодії, співпраці та обміну досвідом в сфері забезпечення національної безпеки з метою боротьби з тероризмом, транснаціональною організованою злочинністю, кіберзлочинами, торгівлею людьми.

Департамент комунікації МВС України

Читайте также: