Засуджено працівницю «Ощадбанку», яка хотіла підзаробити на пенсіонерах-переселенцях

Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення в суді стосовно мешканки Старобільського району у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 362 (несанкціонована зміна інформації, яка оброблюється в автоматизованих системах, особою, яка має право доступу до неї) та ч. 3 ст. 354 (прийняття і одержання працівником банківської установи, який не є службовою особою, неправомірної вигоди за вчинення будь-яких дій з використанням свого становища, яке він займає в банківській установі в інтересах третіх осіб) КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що старший контролер-касир одного з відділень Луганського обласного управління АТ «Ощадбанк» у липні 2018 року провела фізичну ідентифікацію (необхідні дії для продовження соціальних виплат) 15 внутрішньо переміщеним особам-одержувачам пенсії без їх фактичної присутності.

Image result for працівницю «Ощадбанку»

При цьому за інформацією Державної прикордонної служби України на момент ідентифікації вказані особи перебували на тимчасово окупованій території Луганської області та лінію розмежування не перетинали.

За вчинення вищезазначених дій жінка одержала неправомірну вигоду у розмірі 1 тис. 500 грн.

Під час слідства підозрювана повністю визнала свою вину, розкаялася у вчиненому та за ініціативою останньої укладено угоду про визнання винуватості між підозрюваною та прокурором.

Вироком Старобільського районного суду укладену угоду затверджено та призначено узгоджене покарання у вигляді штрафу у розмірі 10 тис. 200 грн.

Прес-служба прокуратури Луганської області

Читайте также: