Португалія перемогла Сербію у видовищному матчі конкурентів збірної України

У 5-му турі відбіркового турніру Євро-2020 збірна Португалії перемогла у гостях Сербію

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Рахунок у матчі на 42-й хвилині відкрив Вільям Карвалью. Зміцнив перевагу порутгальців на 58-й хвилині Гонсалу Гуедеш.

Серби скоротили відставання на 68-й хвилині зусиллями Ніколи Мілінковича.

Знову перевагу португальців зробив переконливою на 80-й хвилині Кріштіану Роналду.  Проте, серби не здавалися та провели ще один гол – на 85-й хвилині відзначився Александар Мітрович.

Але вже за хвилину за Португалію забив Бернарду Сілва, який встановив остаточний результат матчу.

Португалія перемогла Сербію 4:2, набрала 5 очок та вийшла на друге місце у групі B. Від лідера – збірної України – чинні чемпіони Європи відстають на 8 балів. Люксембург та Сербія мають по 4 пункти. У Литви – 1 очко.

Відбірковий турнір Євро-2020

5-й тур

Група B

7 вересня

Сербія – Португалія 2:4

Голи: Мілінкович, 68, Мітрович, 85 – Вільям Карвалью, 42, Гонсалу Гуеддеш, 58, Роналду, 80, Бернарду Сілва, 86

Нагадаємо, 7 вересня у відбірковому матчі Євро-2020 збірна України перемогла у Вільнюсі команду Литви з рахунком 3:0.