Громадянина України засуджено за спробу підкупити польського прикордонника

Українець намагався дати польському прикордоннику 20 євро хабара за неправильне тонування лобового скла

У прикордонному пункті пропуску з Україною в Корчовій (Підкарпатське воєводство) затримано громадянина України, який намагався дати хабара польському прикордоннику за відступ від своїх службових обов’язків.

За інформацією речниці Бескидського відділу Прикордонної служби в Перемишлі майора Ельжбєти Пікор, чоловік хотів в’їхати своїм авто на територію Польщі.

«Під час контролю прикордонник ствердив, що лобове скло автомобіля, яким подорожує 36-річний чоловік, має непрофесійно наклеєну плівку, що обмежує видимість та пропускну здатність світла. Це порушує чинні у Польщі правила. Водій наполягав, що вікна затемнені належним чином», — додала вона.

Коли співробітник прикордонної служби запропонував виміряти світлопропускання професійним пристроєм, українець дістав 20 євро і хотів дати їх прикордоннику, аби той відступив від своїх службових обов’язків.

За словами Пікор, громадянина України затримали за хабарництво. За спробу підкупу його засуджено до одного року позбавлення волі з умовним призупиненням покарання терміном на два роки. // Польське радіо

Читайте также: