Фейкові друзі-шахраї. Хто і навіщо їх створює та як їх виявити в себе в «друзях»? 

У січні-березні 2022 року Facebook видалив 1,6 млрд фейкових акаунтів. За допомогою сучасних програмних засобів інтернет-ділки за лічені хвилини створюють тисячі фейкових сторінок користувачів, збираючи з них армію.

Волонтер розповів про те як окупанти знущаються з полонених в Оленівській колонії: Найбільше діставалося військовим з «Азову»

Віталій Ситніков – 34-річний маріуполець. Разом з іншими 32 водіями-волонтерами сто днів провів у полоні терористів: в Оленівській колонії №120 на тимчасово окупованій Донеччині.

На шляху до війни: Як США щосили намагалися переконати союзників і Зеленського у ризику вторгнення

За словами американських чиновників, розвідувальна спільнота США проникла в багато ланок політичного керівництва, шпигунського апарату та збройних сил Росії, від вищого керівництва до передової лінії фронту.

Які махінації практикують українські виші під час вступної кампанії

Найпоширеніші способи шахрайств і порушень, якими окремі виші не гребують у боротьбі за абітурієнтів. Журналісти склали цей маленький перелік махінацій, проконсультувавшись із експертами та абітурієнтами.

Признания путинских убийц, причастных к убийствам местных жителей в Киевской области

С конца февраля до начала апреля село Андреевка в Киевской области находилось под контролем российской армии. Отступив, россияне оставили в селе сотни разрушенных и разграбленных домов, больше десятка мертвых тел — и 25 фотографий, сделанных на украденный телефон местного жителя.

Невосполнимые потери. Насколько сильно ВСУ перемолола “вторую армию мира”

Российская военная промышленность не сможет поддерживать войну в Украине в таких масштабах, в которых она проводится сейчас. Та военная техника, которая была израсходована за последние полгода и продолжает расходоваться сейчас, — это 10−12 лет работы российских военных заводов

Интервью с инженером оккупированной ЗАЭС: “Ситуация почти как в Фукусиме, и не помогает никто”

Корреспонденту Би-би-си Украина удалось пообщаться с одним из инженеров, работающих на Запорожской АЭС. Он говорит о регулярных обстрелах объектов станции именно с российской стороны.