Що вони собі насудили: суддя Київського апеляційного суду Тетяна Невідома

Ще на початковому етапі оцінювання суддів у рамках кваліфікаційного оцінювання в 2016 році Тетяна Невідома колегією була визнана такою, що здатна здійснювати правосуддя. Це відбувалось без участі Громадської ради доброчесності, а тому незручних питань щодо статків їй точно не ставили.

У «діда Лук’яна» — найвідоміша тюрма України

23 листопада 1863 року розпочав свою роботу Лук’янівський тюремний замок. Він стане найвідомішою тюрмою України, яка у всі часи буде переповненою, скільки б додаткових корпусів не будували. За більше як 150 років у «діда Лук’яна» побувало чимало відомих особистостей.

Ціна війни проти України для Росії і гібридний сценарій

Росія стягнула десятки тисяч солдатів і сотні одиниць техніки до українського кордону. Що це – демонстрація сили чи реальна загроза? Якщо Кремль наважиться на наступ, то як і коли російська армія може атакувати? І чим буде відповідати Україна?

Россия шантажирует Украину «большой войной». Угрозы, запугивания, провокации, вбрасывание фейков…

Россия уже не впервые прибегает к такому масштабному психологическому давлению на Украину. Весной 2014-го мы тоже слышали про «быстро дойдем до Львова», о «радиоактивном пепле» и так далее.

Кто такой Роберт Кеннеди-младший, главный борец против вакцин и звезда конспирологии

Из национального героя он превратился в позор самой влиятельной американской семьи. При этом обрёл мировую славу и невообразимую ранее власть над жизнями людей во всём мире.

Вечное первое апреля кремлевской дезинформации

Во вселенной кремлевской дезинформации каждый день — первое апреля. Уже пять лет, день за днем, неделю за неделей, EUvsDisinfo определяет, документирует и разоблачает попытки создателей прокремлевской дезинформации обмануть читателей.

Гранати, ножі та підпали: на Харківщині залякують активістів, які не пускають пісковози в село

На Харківщині жителі села Вільхівка вже третій місяць перекривають рух багатотонних пісковозів з Сороківського кар’єру. До акції протесту через населений пункт проходили сотні вантажівок на день. Саме це місцеві вважають причиною руйнації дороги та житлових будинків.

Интервенции в мозги: ботов все больше, правды все меньше

Сегодня в мире главными являются не информационные потоки, а системы удержания внимания. Избыток информации сделал многое лишним, поэтому к “своей и нужной информации” надо искусственно подгонять людей. Это тоже делают алгоритмы, порождая нужное поведение пользователей.