Съездила к больной матери и попала «на подвал». В Донецке российские боевики взяли в заложницы учительницу физики из Киева

Учительница физики и математики Наталья Шило ехала из Киева в оккупированную Горловку к своей матери, чтобы ухаживать за ней после операции. Но домой женщина не добралась: оккупанты её сняли с рейса и отправили в СИЗО Донецка

Як заблукав та загинув турист, якого три доби шукали на полонині Руна в Карпатах

Рятувальники разом з волонтерами знайшли тіло Івана Когута — туриста, який заблукав 4 грудня на полонині Руна Ужгородського району, коли катався на снігоході.

Почему СИЗО КГБ Беларуси напоминает «настоящий концлагерь»

Как в 37-м утром звонок в дверь – санкция на обыск. Дома оставили сотрудников для обыска, а меня увезли в ДФР. К полуночи привезли в СИЗО КГБ, там поместили в  «мягкую комнату» без окон, обитую дермантином.

Від престижу патрульної поліції, залишились тільки згадки. Нацполіція України може залишитися без патрульних?

У Нацполіції України б’ють на сполох — у патрульній поліції намітився серйозний дефіцит кадрів. Чимало поліцейських звільняється через малу зарплатню. При цьому видатки з держбюджету на МВС зараз чи не найвищі в країні.

Беспричинная остановка автомобиля работниками полиции: как действовать водителю

До недавнего времени работники полиции имели право останавливать транспортные средства, когда им заблагорассудится. Всем знакома ситуация, когда инспектор останавливает автомобиль и подойдя сразу ставит требование «Ваши документы!». Теперь право на остановку урегулировано законом.

Тмуторокань. Сто років руської самотности

Про Тмуторокань казали – лежить на Боспорі. Але не на тому, де стояв Константинополь, а на іншому. Боспором Кімерійським греки здавна називали Керченську протоку. Там, на Таманському півострові, на місці античної Гермонаси, у середні віки стояло місто Таматарха, по-слов’янському — Тмуторокань.

Зеленський та кібервійна: як Україна захищатиметься від кібератак Росії?

Україні потрібні власні кібервійська, причому ця потреба стала критичною з 2014 року, від початку активної фази російської гібридної агресії. Цю думку висловлюють всі без винятку експерти, опитані Радіо Свобода.