413 злочинів проти журналістів та медіа скоїли російські загарбники в Україні за чотири місяці війни

Станом на 24 червня росіяни вбили загалом 33 журналісти, з них вісім журналістів було вбито під час виконання професійних обов’язків. 14 журналістів були поранені, і щонайменше 15 журналістів зникли безвісти (журналіст Дмитро Хилюк, який зник на Київщині під час російської окупації, та 14 журналістів з Маріуполя).

«Теперь это ходячие мертвецы». Российские оккупанты ели и рыли окопы в «грязной» зоне Чернобыля

Владимир Алексеенко – ликвидатор аварии на ЧАЭС и руководитель Чернобыльского культурно-информационного центра. Он показывает окопы в Рыжем лесу, где жили российские солдаты, и подчеркивает: когда прочитал первые сообщения о рытье окопов, они показались ему выдумкой, шуткой.

Повне розслідування подвійного вбивства рашистами фотожурналіста Макса Левіна та його напарника

Докази, зібрані журналістами, вказують на те, що українського фотожурналіста Макса Левіна і його друга, який був із ним на момент смерті, холоднокровно стратили російські військові в день, коли ті зникли, – 13 березня 2022 року – ймовірно, після допитів і катувань.

Що таке злочин геноциду, як його довести і чи є ознаки геноциду українців

Щодня під час повномасштабної війни Росія забирає життя, здоров’я, домівки та засоби існування в сотень українців. Способи, в які вона це робить, вже визнали геноцидом Верховна Рада України та парламенти кількох країн, а низка правозахисних інституцій уже почала збирати докази скоєння цього злочину проти України.

Фиксация и документирование причиненного русскими оккупантами ущерба. Как бизнесу подготовиться к возмещению убытков

Фиксацию и документирование причиненного вреда условно можно разделить на три категории: состояние до момента нанесения ущерба, обстоятельства нанесения ущерба и состояние после нанесения ущерба.

Конвеєрне правосуддя для полонених із ОРДЛО які стали частиною російських окупаційних військ

У Шевченківському суді Києва цього тижня судили представників збройних формувань квазідержавних утворень «ЛНР»/«ДНР», які після 24 лютого разом із росіянами рушили воювати проти України.

Як начальниця ДСНС смт. Іванкова пройшла через російський полон: «окупанти питали чому в наших селах є асфальт, освітлення, водопровід»

Смт Іванків та прилеглі до нього села на Київщині одними з перших зазнали атаки російських загарбників. Звідси їхні колони прямували на Київ. Разом із земляками в перший же день війни опинилися в облозі й вони –  іванківські пожежники на чолі з Наталією Поливач

Воображаемые друзья Путина

Ужесточение международной изоляции после начала полномасштабной войны в Украине сделало страны Центральной Азии едва ли не единственными государствами, о которых Кремль все еще может говорить как о партнерах. Первым и единственным выездом российского диктатора за рубеж после войны стал визит именно в этот регион.