Рубрика: Расследования

Основа «экономики» оккупантов на Донбассе — металлолом. Как мародеры сплавляют его в Турцию

Война превратила оккупированные территории Донецкой и Луганской областей в настоящий «клондайк» для нелегальной заготовки металлолома.

Справа «вовчого суду» привела до конфлікту ВАКС та НАБУ

Як з’ясувалося, Вищий антикорупційний суд сам став заручником своїх принципів, запровадивши такий порядок, що кримінальна справа на етапі слідства закріплюється за одним суддею і тільки він розглядає всі можливі клопотання.

Как беларуские аудиофайлы повлияют на дело об убийстве Павла Шеремета в Украине

Замглавы Нацполиции Евгений Коваль считает, что правоохранители смогут узнать больше об обстоятельствах разговора и интересе беларуских спецслужб к Павлу Шеремету после допроса Игоря Макара. Бывший беларуский милиционер уже выразил готовность дать показания СБУ или ОГП, но не полиции.

Засуджені за державну зраду у 2020 році

Протягом 2020 року українські суди винесли щонайменше 6 вироків за державну зраду. У списку – полковник Збройних сил України, кримські судді та диверсант, який виконував завдання ФСБ РФ.

15 000$ за місце в комісії. Як працює чорний ринок на виборах

На кожних виборах є два чорних ринки, які утворюються довкола виборчих комісій. Один ринок формують маленькі партії, які реєструються на виборах, мають право брати участь у жеребкуванні по всій країні та отримують представників у територіальних виборчих комісіях (ТВК).

Для кого закінчилась «епоха бідності» в Україні. ТОП авто, куплених державою та «слугами» у 2020 році

Якщо у культовому американському фільмі «диявол» зі світу моди носив Prada, то український «диявол», який живе за державний рахунок, віддає перевагу Prado.

Фабрика фальшивих дисертацій в університеті Шкарлета та його «хазяйка»

Великий досвід копіювання очевидний і беззаперечний. Тепер ясно, чому Маргасова і весь колектив ЧНТУ із таким захопленням узялися захищати плагіат Сергія Шкарлета. Мабуть, вони просто не розуміють, як інакше можна писати наукові праці, якщо не красти чужі.

10 днів в анонімних суїцидальних «групах смерті»

У сучасному світі ми можемо зазнавати цькувань та знущань повсюдно: вдома, на роботі, в парку. Та найбільше ми ризикуємо зіткнутися з негативом в інтернеті. Проблема глобальної мережі полягає в тому, що за аватаркою з котиком може ховатися хто завгодно.