Заява про вбивство собаки

Цю статтю прошу вважати офіційним зверненням до правоохоронних органів Чернігівської області, а також до Обласної прокуратури і Природоохоронної прокуратури. Прошу провести перевірку.

Зранку 14.11.2015 р. наша маленька мисливська компанія у складі 5-ти чоловік і 2-ох гончих собак вирішили разом поганяти зайців у Менському районі Чернігівської області в угіддях УТМР. Як водиться, всі з зареєстрованою мисливською зброєю, мали на руках дозвільні документи на право полювання. На собак були вдягнуті помаранчеві ошийники з табличками про реєстрацію і телефонним номером господаря. Більше того, на кожну собаку був вдягнутий GPS-ошийник, що дозволяє спостерігати його переміщення на далекі відстані.

Ми полювали у садах біля с. Стольне Менського району. Добрі собаки і вправні мисливці принесли успіх – ми взяли русака!

Після цього собаки у цьому ж саду підхопили свіжий слід і повели гон вліво – у напрямку приватного мисливського господарства ТОВ «ПВХ-Пласт». Ми негайно рушили за своїми собаками, щоб перехопити їх, та забрати з гону. І одночасно зателефонували керівництву приватного мисливського господарства.  Повідомили, що наші собаки завернули до їх угідь.

Не доїзжаючи до кордону угідь УТМР і «Пласту», колектив мисливців лишився чекати, а господар собак без зброї поїхав їх забирати.

Поки чекали господаря собак, чули, як в лісі «Пласту» проводиться полювання. Чули рушничні постріли. Очевидно, там проводилось загонне полювання, що, у абсолютній більшості випадків проводиться на копитних. Приблизно о 9 годині один з пострілів, що ми чули, був не характерний для рушниці – розкотистий, як з СКС чи іншої нарізної зброї.

Близько 11-ї години повернувся наш товариш. Він привіз мертву собаку.

Наш пес був вбитий однією кулею навздогін.

Пес був знайдений за координатами GPS-приймача, в електронній пам`яті було зафіксоване останнє місце знаходження. Але при собаці вже не було GPS-ошийника, і він вже був вимкнений.

Мисливського собаку було вбито, а GPS-ошийник вкрадено вбивцею! Я підозрюю у вбивстві працівників ТОВ «ПВХ-Пласт»!

Вартість породного гончака з документами – $200-300. Вартість GPS-ошийника — $300. І не вирахувати вартість втрати друга-помічника, що протягом двох років був вигодований, вихований, і завжди був учасником полювання!

ТОВ «ПВХ-Пласт».відоме не тільки у Менському районі, чи навіть у Чернігівській області. Це товариство надає свої послуги у першу чергу київським багатіям-мисливцям. Та й то – далеко не всім бажаючим. У цих угіддях вже багато років не полюють пересічні мисливці, а щільність єгерів і охоронників – як на ядерному об`єкті!

Як розказували місцеві мисливці – це не перший випадок. Ця мерзота (я наполягаю на цьому), шо працює і полює в цих закритих угіддях, і вважає їх «навіки своїми», вже неодноразово відзначилася у подібних випадках.

Такі дії я вважаю неприпустимими. Це не тільки вбивство собаки, але й кримінальна крадіжка.

Я звертаюсь до Українського товариства мисливців і рибалок, до Чернігівського обласного управління лісового і мисливського господарства втрутитись у цю ганебну ситуацію і зробити все, щоб встановити справедливість.

Цю статтю прошу вважати офіційним зверненням до правоохоронних органів Чернігівської області, а також до Обласної прокуратури і Природоохоронної прокуратури. Прошу провести перевірку.

Врешті, звертаюсь до найближчої сесії Обласної Ради – перегляньте рішення про надання угідь у користування ТОВ «ПВХ-Пласт».

Іван Логін, читач «УК»

Читайте также: