Народ проти: Віддам свою новеньку камеру GO PRO hero 5 розчарованому абоненту Київстар

Порадите, на який номер перейти? Цікавить повсюдний інтернет.

 Порадите, на який номер перейти? Цікавить повсюдний інтернет.

Серед 26 млн абонентів «Київстару» колись був і мій покійний тато, і я щоразу згадую, як він схоплювався на звук смски, вдягав товсті окуляри, і на витягнутій руці вдивлявся в стару нокію: «От біда! — казав, – знов щось натис не те, Юль, подивись, бо з‘їда всі гроші, навіть мамі подзвонить не можу!»

Минули роки. Та чи бувало у кого, як оце в мене: живеш собі, хліб жуєш, аж тут помічаєш, що з твого мобільного рахунку кудись непомітно діваються кровні гривеньки?

Може в тебе, як і у мене, загострився сомнамбулізм, і уві сні ти підписався на смс-анонси, припинити які можна лише словом «стоп» на вперше бачений короткий номер?.. тоді дочитай до кінця, в мене є пропозиція конкретно до тебе!

Я, звісно, гуманітарно-емоційна, недосвідчена, технічно не підкута… але навіть мого скромного розуміння про правила надання послуг вистачає, аби запідозрити: а чи не шахрайство це національного масштабу?

Минулого року я, було, ходила до цілого ̶ф̶е̶о̶д̶а̶л̶а̶ президента компанії, і з запальним азартом «відкрила йому очі» на оборудку, що дозволяє контент-провайдеру безперешкодно нишпорити у нас по кишенях, без дозволу видзьобуючи по гривні-іншій щодня.

Пан президент респектабельно покивав, вирішив проблему і… тепер маємо халепу, коли вже й по інтернету лазити не обов‘язково, ussd-канал сам спливе на екрані і штучним своїм, примітивним інтелектом якимсь незбагненним робом забезпечить твою «згоду» на платні послуги. (Це у смартфонів, а яка там схема чекає на власників несмартфонів я хотіла б дізнатися, може, хто чув?..)

Самі «послуги» теж привертають увагу: скажімо, на мій номер з безлімітним інтернетом приходять короткі смски із загальновідомими фактами. Намагалася уявити, за яких умов я погодилася б платити за цей нав’язливий спам додатково 21 грн на місяць — і не змогла. Може, є хто, кому така інформація корисна, цікава або просто підніма настрій? Відпишіть у коментах!

О, щойно прийшов свіжачок! Насолодіться-но корисною інформацією, за яку з мене щойно зняло 72 копійки, а ви отримуєте цю розкіш на шару: 

"Анонси України" Туристичний сезон, під час якого можна піднятися на гору Говерлу, триває з середини травня до середини жовтня. Сходження на Говерлу, навіть при гарній погоді, вимагає хорошої фізичної підготовки. Також слід мати з собою відповідне спорядження та палатки. Передплата "Промо меню".

Думаєте, я не намагалася відписатись? Так ні, вже відпрацювала навичку слати слово «стоп» куди велять. Аж гульк! — слово «стоп» заїло! Пишуть: вибачте, зараз стопнути не можемо, спробуйте пізніше!

Ох, думаю, а раптом грошей вже на рахунку нема, потім плати пеню, штрафи за несплату…

І мені — чесно! — лінь боротися з вітряками. І мені — запевняю!- є чим зайнятись. Але щоразу, коли з мене знімає гроші, я шкодую, що тоді так і не глянула в татову стареньку нокію.

Я понишпорила по коморі в пошуках гідного призу, і око впало на неюзану п’яту гоупрошку, зараз вона коштує десь 12 тисяч . Я її подарую людині, яка детально розкаже, чому відмовилася від номеру Київстар, або поділиться оповіддю про зняття коштів за послугу, яку не було замовлено.

Треба репостнути ЦЕЙ ПОСТ (зі сторынки авторки), а також написати власну історію взаємин з Київстар у себе на сторінці, додавши тег #народукраїнипротикиївстар Бо поодинці вони нас лускають, як насіння, а от гуртом ми можемо їх подолати.

Згодом я і мої колеги-журналісти оберемо найприкрішу історію, і я віддам свою камеру автору поста.

Я знаю, що це не тільки Київстар. Я знаю, що юридично це – свавілля провайдерів через те, що оператори толерують їх шахрайство. Бо надприбутки з кріпаків (так, я про себе!) цікаві і оператору, і владі, яка так само чекає на дань зі своїх васалів.

ВАЖЛИВО! Адвокат радить нам убезпечитися від агресії корпорації і додавати наприкінці посту примітку:

Все вищесказане є моєю суб‘єктивною думкою і провина юридичної чи фізичної особи може бути доведена лише у суді.

Julia Burkovska

Читайте также: