Письмо обнаглевшим банкирам. У этого клиента «Альфа-Банка» есть чему поучиться

 Письмо обнаглевшим банкирам. У этого клиента «Альфа-Банка» есть чему поучиться

До ЗАО «Альфа-Банк», ПАТ«Альфа-Банк»

Голови Правління Михайльо В.В. та всього керівництва
м. Київ, вул. Десятинна, 4/6, 01025.

Від : Гладкого Василя Михайловича, інваліда Чорнобиля і війни 2 групи, ліквідатора аварії на ЧАЕС 1 категорії
вул. Набережна № 25, с. Вишеньки Бориспільського р-ну, Київської обл.. 08341, т. 8-067-466-15- 89

Чергова Заява — Вимога – Претензія про грубі порушення моїх прав, Конституції, законодавства України та про усунення загрози життю, здоров«ю, майну і запобігання злочинам
(Увага! Дев’ятнадцята заява!)

Вікторія Вікторівно та все керівництво!

Я вже виражав Вам свої щирі співчуття з приводу того, що свою посаду керівника установи з підмоченою репутацією Ви отримали у дуже тяжкий для України і народу час. Мені на той час хотілося бути впевненим, що Ви, на відміну від попередників, опануєте ситуацію, з честю і достоїнством подолаєте негативні наслідки їх діяльності, в тому числі і по відношенню до мене та наших нікчемних, недійсних (тому, що укладалися із злочинною метою) договорів позики-кредиту № 800002826 і іпотеки № 800002826-И від 14.12.2007р.

У вісімнадцяти попередніх листах — заявах – зверненнях – претензіях я вносив конкретні пропозиції щодо внесення змін до договорів, ставив конкретні запитання і попереджав Ваших попередників та Вас безпосередньо про грубі порушення моїх прав і скоєні відносно мене, моїх рідних і знайомих працівниками Банку та їх спільниками злочини, передбачені ст..ст.. 182 – Порушення недоторканності приватного життя, 189 –Вимагання, 190 – Шахрайство, 232 – Розголошення комерційної таємниці, 355 – Примушення до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов»язань, 356 – Самоправство, 364 – Зловживання владою або службовим становищем Кримінального Кодексу України.

Примушений нагадувати, що тепер вже Ви, безпосередньо позбавили мене законної, можливості зустрітися безпосередньо з Вами та отримати прямі відповіді від першого лиця установи. Хоч у відповідності до закону України «Про звернення громадян» з такими клієнтами як я — інвалідами війни 2 групи повинні спілкуватися перші особи установ, закладів, а письмова відповідь на заяви повинна надаватися негайно. Всі мої заяви отримані Банком і своєчасно зареєстровані. Але відповіді від перших осіб або хоч від офіційно уповноважених не отримав по цей день. Такого бездушного, злочинного відношення до власних клієнтів і відвертої неповаги до Конституції і законодавства України я не передбачав і передбачити не міг. Своєю протиправною загадковою мовчанкою Банк фактично і практично пристав на всі мої вимоги та погодився з усіма моїми пропозиціями, претензіями щодо зміни умов договору.

А Ви безпосередньо стали співучаснецією організованої злочинної зграї! І тепер її діяльність продовжується під Вашим керівництвом?!

На днях мені випадково стало відомо про якийсь зв’язок кредитора — закритого акціонерного товариства (ЗАТ) «Альфа-Банк» з невідомим мені публічним акціонерним товариством (ПАТ) «Альфа-Банк», яке нібито стало правонаступником першого. Дійсно — «пат»! Але в патову ситуацію Банк загнав не тільки себе але і своїх клієнтів, умисно не попередив їх про зміну кредитора. Яким чином я мусив про це здогадатися?

В нашій з Вами ситуації це вже не перша і навіть не десята спроба з вашого боку відверто шахраювати.

Вибачте, але знову примушений в дев«ятнадцятий раз (тільки письмово, а усно в 1001 раз) особливу Вашу увагу звернути на те, що, по сьогоднішній день, включно, я не отримав офіційних пропозицій від офіційних, уповноважених осіб Банку щодо незаконного одностороннього підвищення відсотків по кредиту, зміни умов договору, нового графіку погашення заборгованості, та одностороннього дозволу банком невідомим мені співробітникам, стороннім, шахрайським структурам віддавати мені юридично значимі вказівки, вимагати від мене гроші, комерційну таємницю без офіційних довіреностей, підписів та печаток банку або його злочинних поплічників.

В черговий раз нагадую, що я неодноразово повідомляв банку також про форс-мажорні обставини для мене – світову кризу, односторонні незаконні дії Банку, його співучасників та Уряду України, звільнення мене з роботи (з вини Банку та його співучасників), ліквідацію мого робочого місця. Банк незаконно зробив вигляд, що не чув і не читав такого.

Наприклад:, про те, що десь з 07.11. 2008р. (хоч станом на 13.10 та 13.11.2008р. я розрахувався з Банком у передбачені договором терміни і у повному обсягу) до мене і моїх рідних почали надходити листи, СМС повідомлення, телефонні дзвінки з закритих-таємних номерів від невідомих мені організацій і осіб (може від колекторних фірм), які повідомляли, що їм відомо про мій кредитний договір з Альфа-Банком, розміри отриманих мною сум, про те, що нібито я прострочив термін кредитних платежів (хоч такого не траплялося жодного разу), що мені нараховану якусь пеню в 40 (сорок) доларів чи ще щось і я повинен негайно разруховатися, а в іншому разі буду мати неприємності.

Далі повідомлялося, що суми моєї заборгованості зростають і тому моє все моє майно і нерухомість будуть заарештовані і у мене вилучені. Але вказаним особам було чомусь нічого невідомо про мої листи до банку і про те, що банк, в порушення Закону ніяк на них не відреагував. Тобто Банк умисно, в порушення вимог ст.1076 ЦК України про те, що «Банк гарантує таємницю банківського рахунка, операцій за рахунком і відомостей про клієнта» розголосив банківську, комерційну таємницю невизначеному колу осіб, опорочив мене, спаплюжив моє чесне ім»я, умисно поставив під загрозу життя і здоров»є, спокій і майно моє і моїх близьких. Я сприймав і сприймаю дії банку і невідомих осіб як відверту образу, реальну загрозу моєму життю, спокою, здоров«ю і майну, життю, здоров«ю, спокою і майну моїх рідних і близьких.

Тому примушений розробити і здійснити ряд додаткових, фінансово затратних заходів по забезпеченню себе, рідних і знайомих системою безпеки на загальну суму понад 200000 (двісті тисяч) доларів США. Ці витрати, матеріальну шкоду, спричинену втратою роботи Банк мусить взяти на себе, або компенсувати мені. Крім того Банк мусить компенсувати мені моїм рідним і знайом моральну шкоду в розмірі 1000000 доларів США за тривалі приниження, фізичні і психічні страждання, хвилювання.

Відповідні розрахунки угоди, платіжки надам суду. Крім того звернувшись за допомогою у вирішенні неіснуючого спору до невідомих мені осіб, хай може і колекторних служб (Закону або Положення про, які не існує по сьогоднішній день), або бандитських структур (що рівноцінно), які можуть підтримувати і підтримують контакти з такими структурами, не попередивши про це мене Банк позбавив, перш за все себе, а також мене можливості розглядати можливі суперечки між нами або захищати свої права у Постійному нібито Третейському суді при Всеукраїнській громадській організації «Всеукраїнський фінансовий союз», як потім з»ясувалося своєї «кишенькової» структури.

Вказаними та іншими діями (прострочення, на протязі 1,5 роки кредитора, систематичним порушенням Закону і своїх зобов»язань, односторонньою відмовою від своїх зобов»язань, умисним сприянням розміру моїх збитків, відмою від відступного та прийняття виконання в натурі) та бездіяльністю Банк довів злочинний, протиправний характер своїх намірів та нікчемність, недійсність заключних договорів, з моменту підписання, втрату Банком права вимогати виконання договорів в натурі (ст..ст..600,622 ЦК України). Правочини – договори позики і іпотеки вчинені з порушенням публічного порядку, під впливом обману, помилки, без відповідного дозволу, ліцензії (ст..ст. 227,228-230 ЦК України).

У зв»язку з викладеним, на підставі у повній відповідності до ст.ст. 3,19,22,30,32,40,41,60,64,99 Конституції України, ст..ст.3,6,22,23,192,203,215,216,227,229,230,236,263,353,524,533,545,548,581,582,600,607,611,612(ч.4),613,614-617,622,627,642,651,652,653,1054,1056-1,1076,1079,1163,1164,1167 ЦК України, ст..ст.207,218,219 ГК України, ст..ст. 4,5 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про фінансові послуги» (Закону надано зворотної сили), ст..ст. 60,62 Закону України «Про банки і банківську діяльність», ст..35 Закону України «Про національний банк України», ст..3 Закону України «Про платіжні системи і переказ грошей в Україні» ст..ст. 11,18 Закону України «Про захист прав споживачів», ст..ст. 1,15,20 Закону України «Про звернення громадян», Постанови Правління національного банку України від 10.05.2007р. № 168, п. 31 Правил зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці, затверджених постановою Правління національного банку України від 14.07.2006р., ст..ст. 6,7 Постанови НБУ України № 200 від 30 травня 2007р., ст..ст. 3,5 Декрету КМ України «Про систему валютного регулювання і валютного контролю» офіційно в черговий раз ВИМАГАЮ:

1. Офіційно за підписами перших осіб установ, засвідчених печатками повідомити: Що спільного мають між собою і чи мають взагалі закрите акціонерне товариство (ЗАТ) «Альфа-Банк» та публічне акціонерне товариство (ПАТ) «Альфа-Банк)? Хто чиїм правонаступником виступає, якщо виступає, на підставі яких документів і з якого часу? Коли, ким змінювалися статутні, реєстраційні та засновницькі документи цих юридичних осіб або особи?. Хто коли і яким чином, у якій формі змінив кредитора, хто коли і яким чином переєстрував наш з вами правочин? Див. ч.1-2 ст.. 513 ЦК України). Чи передав, коли, яким чином первісний кредитор новому кредитору документи, які засвідчують права, що передаються, та інформацію, яка є важливою для їх здійснення?
Хто коли, яким чином надав мені особисто і чи передавав взагалі докази про перехід прав і обов«язків до нового кредитора? (ч.1-2 ст.517 ЦК України).

2. Надати мені засвідчені копії Статутів, реєстраційних свідоцтв, ліцензій і дозволів на здійснення валютних операцій, взагалі та з фізичними особами, які таких дозволів не мали, номери банківських рахунків, ідентифікаційних кодів, МФО, повні установчі данні керівників Банку та його злочинних спільників ТОВ «Е-колл» і фірми «Вердикт», перелік осіб (починаючи з прибиральниці), які мали (починаючи з моменту підписання наших угод) і мають на сьогодні право діяти або надавати юридично значимі, обов’язкові до виконання вказівки від юридичної особи — Банку та вказаних структур без доручення та печаток цих установ.

3. За Вашим особистим підписом, засвідченим печаткою офіційно роз«ясніть чому, на підставі яких норм права для того, щоб заключити кредитну та іпотечну угоду, Банк видав спеціальну довіреність Меть Ірині Віталіївні (з зазначенням її адреси), посвідчену нотаріусом (з посиланням на це в договорах), а для того, щоб кардинально і дуже суттєво змінити умови договору, або надавати мені юридично значимі вказівки Банк рахує за можливе направляти мені писульки, без підпису і печатки невідомих мені заштатних своїх працівників або працівників своїх злочинних спільників і не хоче організувати та забезпечити мені зустріч з першими особами установи або надати відповіді за підписом цих осіб та печаткою юридичної особи? Яким чином я повинен розрізняти незаконні, злочинні вказівки, вимоги шантажистів, шахраїв і юридично обґрунтовані, законні вимоги Банку? Хіба не за підписом першого керівника установи та печаткою юридичної особи?

4. Надати мені:
— вичерпні данні про причини, підстави розкриття банківської , комерційної таємниці стосовно мене і наших договорів, про вичерпний круг фірм і осіб, якім була розкрита банківська таємниця, про відповідальність банку в разі розголошення таємниці будь ким з осіб, яким банк розголосив таємницю.
— засвідчені печатками сторін копії угод Банку з усіма фірмами та особами, яким розголошено банківську, комерційну таємницю та письмові зобов»язання вказаних осіб зберігати таємницю.

5. Повідомити мені хто, коли, яким конкретно чином надавав конкретним особам вказівку погрожувати, писати, телефонувати мені та моїм рідним, знайомим або посилати повідомлення. Що конкретно пов»язує Банк з колекторним ТОВ «Е-колл» та колекторним агентством «Вердикт», які телефонували мені, моїм рідним, і знайомим, направляли мені листи з надуманими вимогами та погрозами. Чи зареєстровані вони, ким і коли, номери їх реєстраційних посвідчень, рахунків, чи отримали вони від Банку гроші і в яких розмірах за виконання ваших злочинних наказів? Надайте мені копії угод з цими фірмами, а також інформацію – хто коли і яким чином, встановив, що в Україні нібито є Закон або Положення про колекторну діяльність (і які саме).
Чи розуміє Банк та Ви особисто положення ч.3 ст. 1079 ЦК України про те, що «Фактором може бути банк або банківська установа, а також фізична особа – суб»єкт підприємницької діяльності, яка відповідно до закону має право здійснювати факторингові операції»? Хто коли, яким чином визнав ваших злочинних спільників – ТОВ «Е-колл» та мниму фірму «Вердикт» банком, фінансовою установою або хоч фізичною особою – суб»єктом підприємницької діяльності, яка відповідно до закону має право здійснювати факторингові операції?

Хто, коли і яким чином, за чиїми підписом та печаткою попередив мене, що ці шахраї будуть діяти від імені банку, або свого але без підписів, печаток, будуть телефонувати мені, моїм рідним, знайомим, підлеглим та будуть розкривати невизначеному колу осіб банківську, комерційну таємницю?. У Банку, що зовсім відсутній юридичний департамент, або хоч один фахівець, який би міг роз»яснити керівникам очевидні данні та попередити, що вони становляться спільниками відвертих цинічних шахраїв?

6. Надати мені офіційну розписку, довідку за підписом першого керівника і офіційною, основною печаткою Банку, про: періоди, кількість, місця сплачених мною Банку, Банкам (ЗАТ або ПАТ «Альф-Банк») доларів США, кому з них вони зараховані, коли один одному переведені або заліковані між ними.

Офіційно, за підписом першої особи (станом на день отримання цієї заяви) та печатки Банку повідомити чому, на підставі яких документів Банк двічі-тричі на місяць офіційно повідомляє мене про рух, стан взаємних зобов»язань по моєму рахунку та особистій кредитній картці де проходять одні «0» і не разу не повідомив про рух коштів, стан взаєморозрахунків по нашій кредитній угоді, хоч я неоднарозово, систематично наполягав на цьому, а також повідомляв, що мені офіційно нічого не відомо про незаконні односторонні дії Банку по підвищенню відсотків по кредиту та нарахуванню штрафних санкцій? А може, відсотки не піднімались, штрафи не нараховувались, а валютне зобо»язання давно вже виражене у грошовій одиниці України – гривні ще й по курсу на день підписання договору, як того я вимагав?

7. Особисто першими особами Банку негайно, на протязі 2-х – 3-х днів дати вичерпні, повні, безумовні відповіді (ч.ст.642 ЦК України) на ці та всі питання поставлені в попередніх листах-заявах. Якщо питання Вам незрозумілі — попросіть допомоги у фахівців або у мене, як адвоката.

8. Разом із службою безпеки Банку та охоронними органами Держави вжити вичерпні дії по ліквідації та запобіганню вказаних вище злочинів, по усуненню загрози життю, здоров«ю, майну моєму, моїм, рідним та знайомим. Принести особисто мені та моїм рідним вибачення за заподіяну матеріальну та моральну шкоду і добровільно її компенсувати, не примушуючи мене звертатись до суду. Хоч, мабуть, даремно вірити обіцянкам вовка не обіжати ягня або телятко. («Ты виноват уж тем, что хочется мне кушать…»)

Відповідь на претензію та про вжиті заходи надати негайно, протягом 2-3-х днів, письмово, за підписом першої особи Банку, засвідченої офіційною, основною печаткою. В противному випадку вимушений буду вимагати порушення кримінальної справи особисто проти Вас та Вашого попередника Волкова А.В.

Без колишньої поваги, але з надією на Ваше духовне одужання та порозуміння

Гладкий В.М.

Читайте также: