Про вітринну реформу поліції: «Так нашо ти нас викликав? … Чи у нас дуже часу дохєра на таке от їздити?»

Про вітринну реформу поліції

Що ви будете робити, якщо прокинетесь від диких криків по допомогу і звуку постійних ударів? Скоріш за все, викличете поліцію…

Сьогодні приблизно о 7:30 ранку я прокинувся від того, що поверхом вище в будинку хтось волає про допомогу й істерично плаче. Це все супроводжувалось глухими ударами.

Через 3 хвилини ми викликали поліцію з повідомленням про домашнє насильство. Ще хвилин за 10 удари припинились.

Пішов гуляти з собакою. Повертаюся у під’їзд, бачу двох дільничих поліцейських, стоять. Кажу: вітаю, це ви на домашнє насильство приїхали?

Image may contain: 1 person, standing and indoor

— Так нашо ти нас викликав? Шо, не міг сам вийти ляща дать? Чи у нас дуже часу дохєра на таке от їздити?

Image may contain: 1 person, standing, phone, indoor and closeup

Я трохи в ступорі. Підіймаємось на поверх, поліцейські жаліються, як їм набридло приїжджати на подібні виклики і що у них немає ніяких повноважень.

Поки я завів у квартиру собаку і повернувся, дільничні встигли за кілька хвилин опитати «ледь не увесь поверх». Ну тобто одну бабусю, яка ледь пересувається. В усіх інших квартирах — зачинено. Поліцейські збираються їхати назад в управління.

— Ви що, знущаєтесь? Тут весь ранок били жінку чи дитину. Ви просто так поїдете? — питаю.

І тут починається саме цікаве. «Ти впевнений, шо ти шось чув?», «може це тобі здалося, що хтось когось бив?», «тобі шо, заняться нічим, крім як поліцію викликать?».

Дільничі Дніпровського району Олександр Бондарчук та Близнюк Владислав починають помітно нервувати. Їм не подобається, що хтось змушує їх працювати. Наближається кульмінація.

— «Чуєш ти, я зараз складу на тебе повідомлення про неправдивий виклик, тоді подивимось, як ти заговориш», — каже мені поліцейський Олександр Бондарчук.

Колега його заспокоює: «Саня, та успокойся, нам ещё на второй вызов ехать. Забей». Ми змушуємо дільничих скласти повідомлення про злочин. Склали. Поїхали.

А ми чекаємо, що це все повториться знов. Бо крики чутно вже не перший день, тільки раніше не було таких сильних ударів.

Написав: Dima Replianchuk

Читайте также: