Кримінальна хроніка Житомирщини на 05.09.2012
До чергових частин УМВС України в Житомирській області упродовж минулої доби надійшло 307 повідомлень, 280 з яких із ознаками злочинів, серед них крадіжки чужого майна, грабежі, факти незаконного обігу наркотиків, шахрайства та інші. У 93 випадках встановлено особи, які обґрунтовано підозрюються у причетності до вказаних подій. Припинено 220 порушень правил дорожнього руху, 16 з них – керування транспортними засобами у нетверезому стані.
4 вересня до Бердичівського МВ звернулась жителька райцентру із заявою про те, що цього ж дня близько 15.00 по вул. Соборній біля магазину, в якому вона працює продавцем, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено її велосипед.
Працівники міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали раніше судимого, непрацюючого 46-річного жителя с. Скраглівки, в якого викрадений велосипед вилучено.
Минулої доби до Баранівського райвідділу міліції 16-річна учениця місцевої гімназії повідомила про те, що 3 вересня в одному з класів навчального закладу, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено її мобільний телефон вартістю майже 1,5 тисячі гривень.
Заява про аналогічний випадок надійшла і до Житомирського РВ УМВС. Жителька смт. Новогуйвинського повідомила про те, що 2 вересня близько 19.00 на місцевому стадіоні у її 13-річного, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено мобільний телефон. Сума збитку становить 1,5 тис. гривень.
Водночас упродовж минулої доби оперативники Житомирського РВ затримали 14-річного жителя с. Пряжево, який обгрунтовано підозрюється у вчиненні крадіжки мобільного телефону у жителя м. Житомира, яка сталася 29 серпня. Викрадений термінал у парубка вилучено.
Також працівники карного розшуку Корольовського РВ 4 вересня затримали 26-річного житомирянина, який причетний до крадіжки мобільного у жителя обласного центру. Викрадений 16 липня телефон вилучено.
Шановні батьки, Запам’ятайте самі та поясніть дітям, що мобільний телефон, у першу чергу, – сучасний засіб зв’язку, а тому не слід зайвий раз без нагальної потреби демонструвати його можливості та різноманітні функції при сторонніх особах на вулиці, у громадському транспорті, навчальних чи розважальних закладах. Не забувайте, що, купуючи дитині дорогий телефон, ви тим самим наражаєте її на додатковий ризик. Зважте усі аспекти й зробіть правильний вибір.
Tweet