Кримінальна хроніка Житомирщини за 6 грудня 2012 року

За минулу добу до Єдиного обліку працівниками міліції Житомирщини зареєстровано 285 повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень та iнших подій, серед них крадіжки чужого майна, факти незаконного обігу наркотиків та інші.

Припинено 165 порушень правил дорожнього руху, 13 з них – керування транспортними засобами у нетверезому стані.

Працівники сектору боротьби з незаконного обігу наркотиків Коростенського міськвідділув ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання райцентру за місцем проживання у 25-річного місцевого жителя виявили та вилучили подрібнену рослинну масу коричневого кольору вагою близько 10 грам, яку направлено на дослідження до НДЕКЦ при УМВС.

5 грудня до Любарського РВ із заявою звернувся 28-річний житель с. Липного, повідомивши про те, що з незачиненого сараю його домогосподарства, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено велосипед вартістю 700 гривень.
Дільничні інспектори міліції за скоєння кримінального правопорушення затримали місцевого жителя, 1959 р.н., у якого викрадене вилучили.

Минулої доби до Брусилівського райвідділу звернувся 19-річний житель райцентру з заявою про те, що в приміщенні кафе, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено його куртку, в кишені якої знаходився мобільний телефон, яку він залишив без нагляду. Сума завданого збитку становить 500 гривень.
Наразі працівники міліції вживають усіх необхідних заходів для встановлення обставин учинення злочину та затримання причетних до його скоєння осіб.

Шановні громадяни! Перебуваючи у місцях масового скупчення людей, у кафе, барах, розважальних закладах, будьте уважними та обачними. Пам’ятайте, мобільний телефон, у першу чергу, — сучасний засіб зв’язку, а тому не слід зайвий раз без нагальної потреби демонструвати його можливості та різноманітні функції при сторонніх особах. Цим Ви можете привернути увагу потенційного грабіжника. Ніхто, крім Вас самих, не убереже Вас від любителів легкої наживи.

СЗГ УМВС України в Житомирській області

Читайте также: