Російські окупанти погрожують зброєю та виселяють жінок і дітей зі службових квартир

Російські військові продовжують погрожувати зброєю та чинити психологічний тиск не лише на прикордонників, але й на членів їхніх сімей.

Учора прикордонникам відділів «Чорноморське», «Євпаторія» та «Севастополь», які відмовились присягнути на вірність так званій «новій владі», було поставлено ультиматум про їх виселення разом з сім’ями зі службових квартир. Агресори дозволяють собі проводити безчинства і по відношенню до жінок та дітей.

Це вже не перший випадок подібної поведінки. Як повідомлялося раніше, в міжнародний жіночий день агресивні російські військовослужбовці штурмом захопили відділ прикордонної служби «Щолкіне». Озброєні спецназівці увірвались до прикордонного підрозділу вночі. Під час нападу вони побили старшого зміни прикордонних нарядів та проникли до квартир, де проживають сім’ї прикордонників. Погрожуючи зброєю, вони наказали всім протягом 10 хвилин зібрати речі та покинути територію відділу.

Всього за минулий тиждень так звані російські «миротворці» примусово виселили з відомчих квартир 11 прикордонників та 19 членів їх сімей, з яких 9 дітей.

В умовах вкрай складної обстановки, щоденно піддаючись морально-психологічному тиску, шантажу, погрозам з боку російських силовиків українські прикордонники відмовляються підкорятись невизнаній кримській владі та залишаються вірними Присязі й Українському народу.

Офіційний сайт прикордонної служби України

Читайте также: