У Києві боротись з корупцією буде чоловік судді, яка саджала Євромайданівців і закрила справу Пукача

Начальником управління з питань правоохоронної роботи, запобігання та протидії корупції апарату Київської міськдержадміністрації 3 листопада призначено Геннадія Приндюка. Відповідне розпорядження підписав мер Києва Віталій Кличко.

Приндюк до цього проходив стажування на посаді помічника голови відділу організаційно-документального забезпечення голови КМДА. За п’ятий ранг держслужбовця на новій посаді йому встановлено надбавку 130 грн. та ще 40% від окладу за вислугу років (29 років стаж на держслужбі).
 
У 2010 році Приндюк був начальником Управління юридичного забезпечення Міністерства внутрішніх справ. У 2013 році відомий як керівник Управління юридичного забезпечення Державної міграційної служби.
 
Геннадій Іполитович Приндюк є чоловіком Марії Василівни Приндюк, заступника голови Апеляційного суду міста Києва.
 
Марія Приндюк у 2004 році закрила кримінальну справу проти генерала Олексія Пукача за фактом знищення документів, що мали відношення до розслідування справи Гонгадзе.
 
За даними ЗМІ, Геннадій Приндюк раніше служив з Пукачем і був його другом.
 
Також Марія Приндюк судила активістка за яєчню, підсмажену на Вічному вогні, активістів Євромайдану. Зараз вона головує по справі проти екс-голови «Беркуту» Дмитра Садовника, котрого підозрюють у розстрілі 39 учасників Євро майдану. Але міліція ніяк не може доставити його до суду.
 
Також Приндюк у квітні цього року прийняла рішення про скорочення терміну перебування під вартою екс-ректора Податкової академії Петра Мельника, якого звинувачують у корупційних злочинах.

приндюк

Такі листівки під час Майдану розклеювали у Києві
 

НАШІ ГРОШІ

Читайте также: